🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obrazy dzielone do salonu

Obrazy dzielone do salonu niezawodnym sposobem, aby ożywić przestrzeń domową lub biurową

Obrazy dzielone do salonu to reprodukcje dzieł malarskich, grafik lub fotografii

Obrazy dzielone do salonu niezawodnym sposobem, aby ożywić przestrzeń domową lub biurową jest stworzenie na ścianach prywatnej galerii z obrazami i zdjęciami. Dekoracje dzielone do salonu to grafiki składające się z kilku części to interesująca alternatywa dla klasycznych pojedynczych przedstawień, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Wydrukowane na płótnie obrazy dzielone do salonu to reprodukcje dzieł malarskich, grafik lub fotografii, podzielone na dwie albo trzy części. Obrazy dzielone do salonu dodadzą blasku domowemu salonowi. Obrazy dzielone do salonu sprawdzą się nie tylko w nowoczesnych, ale także w tradycyjnych lub rustykalnych wnętrzach. Trzeba podkreślić, że współcześnie taki sposób eksponowania prac artystycznych charakteryzuje wysoka jakość wykonania, opierająca się na wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii wydruków cyfrowych i najlepszych materiałów. Dlatego też dekoracje dzielone do salonu z reprodukcjami stanowią elegancką ozdobę, która przyda blasku najbardziej monotonnym pomieszczeniom. Polecamy :

  • obrazy dzielone do salonu – dyptyki
  • obrazy dzielone do salonu – tryptyki
  • obrazy dzielone do salonu – kaskady

Zobacz obrazy dzielone do salonu na stronie naszego sklepu  

Obrazy dzielone do salonu to również dekoracje w ramach

Salon zajmuje bardzo szczególne miejsce w naszym domu. To w nim na ogół koncentruje się życie rodzinne i towarzyskie, więc od niego najczęściej zaczynamy etap dekorowania naszego domu czy też mieszkania.

W zależności od ogólnej aranżacji salonu możemy zdecydować się na ozdobienie jego ścian wydrukowanymi na obrazach dzielonych do salonu prostymi rysunkami. Obrazy dzielone do salonu charakteryzują się oszczędną grafiką, lub barwnymi pracami malarskimi nawiązującymi do malarstwa figuratywnego, abstrakcyjnego lub symbolicznego. Oczywiście można wybrać reprodukcję któregoś z klasycznych dzieł malarstwa światowego, jednak warto wpierw zapoznać się z twórczością współczesnych, czasem niezwykle utalentowanych artystów. Wszyscy zainteresowani udekorowaniem ścian w salonie oryginalnymi i nowoczesnymi obrazami koniecznie powinni zajrzeć na stronę internetową http://kopia.obrazynasciany.pl/obrazy/obrazy-czesciowe/ . Wszystkie obrazy dzielone do salonu są wydrukowane na płótnie naciągniętym na sosnowe blejtramy, imitujące krosna, na których powstają dzieła malarskie. Nadaje to obrazom szlachetny wygląd i sprawia, że nasz salon wygląda elegancko i stylowo. Dodatkowym atutem obrazów może być oprawienie ich w ramy.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem