🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
ściana w salonie aranżacje

Obrazy drukowane na płótnie to wisienka na torcie w procesie aranżacji wnętrza

Obrazy drukowane na płótnie przełamuje monotonię pomieszczeń

Obrazy drukowane na płótnie do przestrzeni domu lub firmy to wisienka na torcie w procesie aranżacji wnętrza i chyba najprzyjemniejsza część projektowania wyglądu pomieszczeń. Współczesne obrazy drukowane na płótnie drukowane na wielu wysokojakościowych materiałach i możemy sami decydować, który z nośników będzie nam odpowiadał najbardziej. Wieszanie na ścianach dekoracji drukowanych na płótnie od wieków przełamuje monotonię pomieszczeń i nadaje im indywidualnego charakteru. Współcześnie nie jesteśmy jednak ograniczeni koniecznością ozdabiania naszych domów obrazami drukowane na płótnie olejami w ciężkich, złoconych ramach lub klasycznymi akwarelami. Nowoczesne dekoracje drukowane na płótnie to również te lekkie i przejrzyste grafiki, plakaty typograficzne lub zdjęcia wykonane przy użyciu najnowszych technik. Możemy wybrać grafiki wydrukowane na gładkim podkładzie winylowym, fakturowanym materiale Canvas, albo na wytłaczanej szpachli. Wyboru nośnika dokonujemy w zależności od tego, jakie pomieszczenie chcemy udekorować daną pracą. Obrazy mogą być eksponowane w formie wieloelementowych kompozycji:

  • obrazy drukowane na płótnie dyptyki
  • obrazy drukowane na płótnie tryptyki
  • obrazy drukowane na płótnie kaskady

Zobacz obrazy drukowane na płótnie na stronie naszego sklepu 

Obrazy drukowane na płótnie wspaniałym pomysłem na prezent

Przed zawieszeniem grafiki drukowanego na płótnie, dobrze jest dokładnie przemyśleć całą planowaną kompozycję ściany i jej otoczenia, tak, aby nasza dekoracja nie zginęła w natłoku innych dodatków lub nie zaburzała harmonii pomieszczenia.

Ważne jest rozmieszczenie mebli, kąt padania światła i wysokość, na której powiesimy obraz. W Internecie aż się roi od bogactwa wzorów i gatunków ozdób ściennych, a ich zamówienie online zajmuje mniej niż dwie minuty. Nowoczesne grafiki drukowane na płótnie są też wspaniałym pomysłem na prezent dla miłej sercu osoby, gdy uwzględnimy jej gust, osobowość, zainteresowania, no i oczywiście wystrój domu, w którym mieszka. Na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/na-czym- drukujemy-obrazy/ na pewno znajdziemy coś dla siebie lub bliskich. Zaś wielbicielom sztuki tradycyjnej zawsze pozostaje możliwość udekorowania swojego wnętrza reprodukcją któregoś z klasycznych dzieł malarskich.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem