Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
obrazy drukowane na płótnie

Obrazy drukowane na płótnie sprawią, że wnętrza nabiorą charakteru, ciepła i elegancji

Obrazy drukowane na płótnie z pejzażem lub portretem

Obrazy drukowane na płótnie to współczesna sztuka dekoratorska która, ma do zaoferowania wiele interesujących propozycji, które sprawią, że wnętrza nabiorą charakteru, ciepła i elegancji. Obrazy drukowane na płótnie to jedno z takich rozwiązań zdobniczych, które – odpowiednio dobrane – można zastosować w każdym pomieszczeniu. Doskonałym sposobem na dodanie uroku wnętrzom klasycznym i tradycyjnym będzie powieszenie na ścianach wydrukowanych obrazów na płótnie reprodukcji barwnych dzieł malarskich współczesnych twórców. Z kolei w nowoczesnych pomieszczeniach sprawdzą się oszczędne w formie i treści dekoracji drukowanych na płótnie, charakteryzujące się spokojną kolorystyką i prostą stylistyką. Osobną kategorię stanowią dekoracje z wydrukowanymi fotografiami na płótnie. I w ramach tej kategorii również mamy multum propozycji, począwszy od pejzaży przyrodniczych i miejskich – idealnych do dekorowania ścian we wnętrzach minimalistycznych – a skończywszy na klimatycznych kolażach z zabytkową architekturą albo starymi samochodami, wręcz stworzonych do pomieszczeń w stylu retro. Polecamy :

  • obrazy drukowane na płótnie dyptyki
  • obrazy drukowane na płótnie tryptyki
  • obrazy drukowane na płótnie kaskady

Zobacz obrazy drukowane na płótnie na stronie naszego sklepu  

Obrazy drukowane na płótnie do pomieszczeń w nowoczesnym stylu

Nowoczesne obrazy drukowane na płótnie mogą zadziwiać nie tylko treścią, ale również formą kompozycyjną płótna, na którym zostały wydrukowane.

Zamiast klasycznej, jednoelementowej formy możemy wybrać wieloczęściowe kompozycje, stanowiące zintegrowaną całość. Mamy więc dyptyki, tryptyki, obrazy złożone z czterech elementów albo zwężających się po bokach kaskad. Tego typu obrazy drukowane na płótnie będą wyglądały najlepiej w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym lub industrialnym. Wśród szerokiego wyboru dekoracji znajdziemy zarówno wydrukowane na płótnie fotografie, jak i reprodukcje prac malarskich oraz grafik. Na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/na-czym-drukujemy- obrazy/ są szczegółowe informacje na temat materiałów, na których powstają prace. Wszystkie obrazy są naciągnięte na sosnowe krosna, imitujące blejtramy, na których malarze tworzą swoje dzieła. Boki obrazów utrzymane są w kolorystyce dopasowanej do barw dominujących na dekoracji.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem