Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
obrazy drukowane na płótnie

Obrazy drukowane na płótnie duże rozmiary to dekoracje, których wieszane na ścianach to wisienka na torcie w aranżacji wnętrza

Obrazy drukowane na płótnie duże rozmiary stwórz własną galerię sztuki

Obrazy drukowane na płótnie duże rozmiary to spektakularne dekoracje, których wieszane na ścianach to wisienka na torcie w procesie aranżacji wnętrza i chyba najprzyjemniejsza część projektowania wyglądu własnej przestrzeni. Wieszanie na ścianach obrazów drukowanych na płótnie duże rozmiary od wieków przełamuje monotonię pomieszczeń i nadaje im indywidualnego charakteru. Współcześnie nie jesteśmy jednak ograniczeni koniecznością ozdabiania naszych domów olejami w ciężkich, złoconych ramach lub klasycznymi akwarelami. Nowoczesne obrazy drukowane na płótnie duże rozmiary to również te lekkie i przejrzyste grafiki, plakaty typograficzne lub zdjęcia wykonane przy użyciu najnowszych technik. Przed zawieszeniem obrazu drukowanego na płótnie, dobrze jest dokładnie przemyśleć całą planowaną kompozycję ściany i jej otoczenia, tak, aby nasza dekoracja nie zginęła w natłoku innych dodatków lub nie zaburzała harmonii pomieszczenia. Ważne jest rozmieszczenie mebli, kąt padania światła i wysokość, na której powiesimy obraz drukowane na płótnie duże rozmiary. Istnieją pewne ogólne zasady, obowiązujące w tej kwestii. I tak tradycyjnie dobrym miejscem na ozdobienie ściany obrazem jest na przykład przestrzeń nad kanapą lub stołem w salonie. W przedpokoju najlepiej będzie się prezentowała grafika drukowana na płótnie duże rozmiary powieszona nad niską komodą, zaś w sypialni najodpowiedniejszym miejscem dla jej wyeksponowania będzie ściana nad łóżkiem. Polecamy :

  • obrazy drukowane na płótnie duże rozmiary do sypialni
  • obrazy drukowane na płótnie duże rozmiary do salonu
  • obrazy drukowane na płótnie duże rozmiary do jadalni

Zobacz obrazy drukowane na płótnie duże rozmiary na stronie naszego sklepu 

Obrazy drukowane na płótnie duże rozmiary w ramie

Pamiętajmy również o tym, że obraz nie zawsze musi wisieć– można go po prostu oprzeć o ścianę, stawiając na podłodze lub jakimś podwyższeniu.

W Internecie aż się roi od bogactwa wzorów i gatunków ozdób ściennych, a ich zamówienie online zajmuje mniej niż dwie minuty. Grafiki są drukowane na papierze lub płótnie, możemy je według własnych upodobań oprawić w passe-partout lub wstawić w ramy. Na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/na-czym- drukujemy-obrazy/ na pewno znajdziemy coś dla siebie lub bliskich. Możemy sami wybrać nośnik, na którym zostaną wydrukowane wybrane przez nas wzory. Obok współczesnych motywów, wielbiciele sztuki tradycyjnej mają możliwość udekorowania swojego wnętrza reprodukcją drukowaną na płótnie duże rozmiary któregoś z klasycznych dzieł malarskich.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem