20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
grafiki na ściany

Obrazy drukowane na płótnie duże rozmiary to bardzo bezpieczna dekoracja, którą można dopasować do większości pomieszczeń

Obrazy drukowane na płótnie pozwalają korygować niedoskonałości danego wnętrza

Obrazy drukowane na płótnie to bardzo bezpieczna dekoracja, którą można dopasować do większości pomieszczeń w domu lub firmie. Takie dekoracje drukowane na płótnie dają ogromne możliwości aranżacyjne, jak również – w razie potrzeby – pozwalają na wizualną modyfikację rozmiarów pomieszczenia. Wybór motywów na obrazach jest przeogromny. Mamy więc do wyboru widoki przyrodnicze lub miejskie, krajobrazy z naszych rodzimych stron, ale również widoki egzotycznych plaż lub alpejskich szczytów. Pejzaże wydrukowane na obrazach ukazują różne pory roku i utrzymane są w rozmaitej kolorystyce. Tematami dekoracji drukowanych na płótnie mogą być też ludzie, zwierzęta lub kwiaty albo martwe natury. Dekoracje drukowane na płótnie są dostępne w każdym rozmiarze, począwszy od niewielkich płócien, a skończywszy na dużych i niezwykle spektakularnych grafikach. Te większe obrazy najlepiej sprawdzą się w obszernych pomieszczeniach. Duże obrazy powieszone na ścianach mają także inny walor, a mianowicie pozwalają korygować niedoskonałości danego wnętrza, dzięki właściwościom wywoływania złudzenia optycznego. Polecamy :

  • obrazy drukowane na płótnie dyptyki
  • obrazy drukowane na płótnie tryptyki
  • obrazy drukowane na płótnie kaskady

Zobacz obrazy drukowane na płótnie na stronie naszego sklepu 

Obrazy drukowane na płótnie to wysoka jakość wykonania

Wszelkie krajobrazy przedstawiające bezkresne pola i łąki, albo widoki prezentujące panoramy światowych metropolii lub też wąskie, kamienne schody wśród zabytkowych kamieniczek, dodają wnętrzom głębi oraz pozwalają uzyskać w nich wizualnie więcej przestrzeni.

Jeśli chodzi o dekoracje drukowane na płótnie każdy może też wybrać barwy, które odpowiadają mu najbardziej, począwszy od czarno-białych klimatycznych fotografii, poprzez naturalne tonacje zdjęć, aż po obrazy awangardowo podbarwiane jaskrawymi kolorami. Obrazy drukowane na płótnie dostępne za pośrednictwem strony internetowej http://obrazynasciany.pl/na-czym- drukujemy-obrazy/ charakteryzuje wysoka jakość wykonania, idąca w parze z różnorodnością motywów. Dzięki temu każdy może udekorować swoją przestrzeń dokładnie tak, jak to sobie wymarzył.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem