20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
obrazy do salonu zdjęcia

Obrazy do salonu kwiaty zawsze sprawdzą się jako elegancka dekoracja domowego salonu

Obrazy do salonu kwiaty dla wielbicieli przyrody

Obrazy do salonu kwiaty –zarówno te w wazonie, jak i te na grafikach ściennych – zawsze sprawdzą się jako elegancka dekoracja domowego salonu. Świat natury zawsze był bogatym źródłem inspiracji dla malarzy, grafików, rzeźbiarzy i artystów fotografików, a kwiaty to od wieków jeden z najpopularniejszych motywów w sztuce zdobnictwa. Obrazy do salonu kwiaty w roli głównej są ponadczasowe, a powieszone w naszym salonie wniosą do niego radość i powiew świeżości. Obrazy do salonu kwiaty dobrane w odpowiedni sposób pasują do każdego stylu wnętrzarskiego, komponując się zarówno z wystrojem klasycznym, romantycznym i retro, jak również nowoczesnym i minimalistycznym. Powieszenie na ścianie grafiki z kwiatowym motywem jest doskonałym sposobem na przeprowadzenie szybkiej metamorfozy naszego salonu, który od razu nabierze koloru, energii i wiosennej lekkości. Grafiki do salonu kwiaty mogą mieć tak wiele odsłon, że docenią je nie tylko fanatyczni wielbiciele przyrody. Lilia wodna, kwiat jabłoni, żółta magnolia, różowa fuksja lub romantyczny wrzos, gatunki egzotyczne lub nasze swojskie, prosto z polskiej łąki. Spośród bogactwa gatunków kwiatów każdy może wybrać swój ulubiony, który na stałe zagości w najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniu w domu. Polecamy :

  • obrazy do salonu kwiaty dyptyki
  • obrazy do salonu kwiaty tryptyki
  • obrazy do salonu kwiaty kaskady

Zobacz obrazy do salonu kwiaty na stronie naszego sklepu

Obrazy do salonu kwiaty to dekoracje wysokiej jakości

Uwiecznione na płótnie kwiaty będą stanowić w naszym salonie elegancką dekorację, która – prócz walorów ozdobnych – będzie działała kojąco na zmysły i pobudzi do działania, wprowadzając do czterech ścian element świata natury. Terapeutyczna moc kwiatów poprawi samopoczucie, wyzwoli pozytywne emocje, zapewni spokój i harmonię.

Wysoką jakość współczesnych obrazów do salonu kwiaty gwarantuje wykorzystanie nowoczesnych technik ich obróbki. Alternatywą dla klasycznej formy przedstawiania natury są natomiast prace, składające się z dwóch lub trzech części, czyli dyptyki lub tryptyki. Wydrukowane na płótnie bawełnianym dekoracje do salonu z kwiatami możemy znaleźć na przykład na stronie http://obrazynasciany.pl/obrazy/kwiaty/. Prace są dostępne w różnych rozmiarach i wykonane tak, że można je od razu powiesić na ścianie.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem