🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obrazy do salonu glamour

Obrazy do salonu glamour nadadzą charakteru każdemu, nawet najmniejszemu salonowi

Obrazy do salonu glamour to styl i elegancja

Obrazy do salonu glamour nadadzą charakteru każdemu, nawet najmniejszemu salonowi. Obrazy do salonu glamour cechuje styl, elegancja, blask i bogata ornamentyka. Masywne meble, ozdobne wygodne kanapy i fotele, a wszystko inspirowane klimatami baroku – to kwintesencja tego typu aranżacji wnętrz. Jeżeli nie dysponujemy pomieszczeniem, w którym możemy sobie pozwolić na rozmach w urządzaniu domu, który charakteryzuje ten typ wystroju, możemy jedynie zaakcentować swoje zamiłowanie do takich aranżacji. Decydując się na wprowadzenie do poszczególnych pomieszczeń odpowiednich obrazów do salonu glamour. Doskonałym sposobem będzie na przykład zastosowanie do udekorowania naszego salonu obrazów do salonu glamour nawiązujących tematycznie do lat czterdziestych i pięćdziesiątych XX wieku, w których styl glamour przeżywał lata swojej świetności. Dekoracje do salonu glamour z wizerunkami ówczesnych gwiazd Hollywood, na przykład z Audrey Hepburn czy Marilyn Monroe, albo czarno-białymi fotografiami Paryża, kojarzonego bezsprzecznie ze stylem i elegancją, to wspaniałe rozwiązanie zdobnicze do wnętrza o charakterze glamour. Polecamy :  

  • obrazy do salonu glamour – dyptyki
  • obrazy do salonu glamour – tryptyki
  • obrazy do salonu glamour – kaskady

Zobacz obrazy do salonu glamour na stronie naszego sklepu 

Obrazy do salonu glamour sprawdzą się również w sypialni

Zmysłowe obrazy do salonu glamour  z tajemniczymi kobietami, skrywającymi się pod szerokim rondem kapelusza, albo wykaligrafowane hasła, nawiązujące do wykwintnej barokowej stylistyki, doskonale dopełnią aranżacji sypialni lub salonu utrzymanych w tym klimacie.

Jeśli chodzi o kolorystykę, charakteryzującą obrazy do salonu glamour, to – oprócz melanżu czerni z bielą – doskonale wpasują się tu wszelkie elementy różu i czerwieni, albo jaskrawego indygo. Doskonale będą wyglądać równie obrazy do salonu glamour pociągnięte sepią, która nada im wygląd ozdób wyjętych żywcem z lat czterdziestych ubiegłego wieku. Wszyscy zainteresowani udekorowaniem wnętrza domu lub firmy ozdobami w stylu glamour powinni wejść na stronę internetową http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-salonu/. Grafiki proponowane za jej pośrednictwem świetnie sprawdzą się także w lokalach usługowych, takich jak restauracje, bary, kawiarnie, sale ćwiczeń lub salony urody.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem