Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
popularne obrazy na ścianę

Obrazy do salonu dzielone występujące jako kilkuelementowe kompozycje to ciekawa alternatywa dla pojedynczych płócien

Obrazy do salonu dzielone nowoczesną alternatywą do klasycznego wnętrza

Obrazy do salonu dzielone, kilkuelementowe kompozycje to ciekawa alternatywa dla pojedynczych płócien. Obrazy do salonu dzielone to niezawodny sposób na nadanie domowemu salonowi nietuzinkowego charakteru. Każda przestrzeń domowa lub biurowa zyska, jest stworzymy na jej ścianach prywatną galerię z obrazami i zdjęciami. Wydrukowane na płótnie reprodukcje dzieł malarskich, grafik lub fotografii, podzielone na dwie albo trzy części, dodadzą blasku domowemu salonowi. Dekoracje do salonu dzielone sprawdzą się nie tylko w nowoczesnych, ale także w tradycyjnych lub rustykalnych wnętrzach. Trzeba podkreślić, że współcześnie taki sposób eksponowania prac artystycznych charakteryzuje wysoka jakość wykonania, opierająca się na wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii wydruków cyfrowych i najlepszych materiałów. Dlatego też dekoracje do salonu dzielone z reprodukcjami stanowią elegancką ozdobę, która przyda blasku najbardziej monotonnym pomieszczeniom. Polecamy :

  • obrazy do salonu dzielone dyptyki
  • obrazy do salonu dzielone tryptyki
  • obrazy do salonu dzielone kaskady

Zobacz obrazy do salonu dzielone na stronie naszego sklepu 

Obrazy do salonu dzielone to duży wybór motywów

Salon zajmuje bardzo szczególne miejsce w naszym domu. To w nim na ogół koncentruje się życie rodzinne i towarzyskie, więc od niego najczęściej zaczynamy etap dekorowania naszego domu czy też mieszkania.

W zależności od ogólnej aranżacji salonu możemy zdecydować się na ozdobienie jego ścian wydrukowanymi na dekoracjach dzielonych z prostymi rysunkami, charakteryzującymi się oszczędną grafiką, lub barwnymi pracami malarskimi nawiązującymi do malarstwa figuratywnego, abstrakcyjnego lub symbolicznego. Oczywiście można wybrać reprodukcję któregoś z klasycznych dzieł malarstwa światowego, jednak warto wpierw zapoznać się z twórczością współczesnych, czasem niezwykle utalentowanych artystów. Wszyscy zainteresowani udekorowaniem ścian w salonie oryginalnymi i nowoczesnymi obrazami koniecznie powinni zajrzeć na stronę internetową http://obrazynasciany.pl/obrazy/obrazy-czesciowe/. Wszystkie prace są wydrukowane na płótnie naciągniętym na sosnowe blejtramy, imitujące krosna, na których powstają dzieła malarskie. Nadaje to obrazom do salonu dzielonym szlachetny wygląd i sprawia, że nasz salon wygląda elegancko i stylowo. Dodatkowym atutem obrazów do salonu dzielonych może być oprawienie ich w ramy.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem