Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
obraz zielone kulki

Obrazy do łazienki

Kilkadziesiąt lat mieszkania w budownictwie z wielkiej płyty, w którym każdy, nawet niewielki kawałek przestrzeni miał swoje praktyczne zastosowanie przyzwyczaiło większość z nas do pewnych standardów dotyczących wyposażenia i dekoracji. W tych standardach z pewnością nie mieściło się pojęcie obrazu w łazience lub toalecie, a jeśli już ktoś zdecydował się na taki detal, najczęściej miał on charakter kiczu, który po prostu nie nadawał się do żadnego innego pomieszczenia. Dziś zarówno mieszkania, jak i możliwości są zupełnie inne, nie wspominając o podejściu do urządzania pięknych wnętrz. W tym nowym ujęciu zazwyczaj każdy zadaje sobie pytanie: dlaczego łazienka lub toaleta nie może być piękna?

Obrazy do łazienki i toalety

Inna kategorią obrazów do łazienek są te tematycznie związane z wodą. Zalicza się do nich na przykład tajemnicza oszroniona szyba, która z jednej strony skłania do zastanowienia nad tym, co znajduje się z drugiej strony, a z drugiej budzi skojarzenie z deszczem padającym po drugiej stronie i przytulnym ciepłem we wnętrzu. Jeśli jeszcze ta szyba pojawia się w gorącej tonacji żółci i czerwieni, wrażenie przenikającego ciepła jest bardziej intensywne i wyraziste. Szereg takich wodnych i nawiązujących do SPA obrazów w układzie jednoelementowych i kilkuczęściowych można znaleźć na stronie http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-lazienki-i-toalety/.

Kolekcja jest jedynie sugestią, bowiem obraz do łazienki zależnie od jej wystroju może być dobierany indywidualnie zgodnie z gustem właścicieli. W nowoczesnych wnętrzach pięknie będą wyglądały kolorowe fraktale, w tych klimatycznych jesienny pejzaż, a także motywy roślinne, które mają charakter uspokajający i relaksujący. Jeśli jednak właściciele nie są zwolennikami długich relaksujących kąpieli przedkładając nad nie tradycyjny szybki prysznic łazienka też nie musi być miejscem o charakterze wyciszającym, a jako dodatek dekoracyjny sprawdzi się w niej dynamiczny obraz tancerki czy kompozycja abstrakcyjna.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem