🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
dekoracje na ściany

Obrazy do kuchni w stylu retro to wisienka na torcie w aranżacji tego niezwykle ważnego pomieszczenia w każdym domu

Obrazy do kuchni w stylu retro zawsze popularnym motywem dekoracji

Obrazy do kuchni w stylu retro to wisienka na torcie w aranżacji tego niezwykle ważnego pomieszczenia w każdym domu. Pomimo upływu czasu i zmieniających się tendencji w architekturze wnętrz, tradycyjna forma pomieszczenia wypełnionego smakowitymi zapachami, z dużym blatem roboczym i wiszącymi warkoczami czosnku, wciąż stanowi w naszej świadomości kuchenny ideał. To właśnie jest miejsce, w którym pomiędzy obieraniem ziemniaków a mieszaniem w garnku, odbywają się najważniejsze rozmowy, a podczas spotkań towarzyskich toczą się najciekawsze dyskusje. Dlatego też ważne jest, aby zadbać o odpowiednie dekoracje,obrazami do kuchni w stylu retro które zapewnią naszej kuchni niepowtarzalny charakter odpowiadający gustom domowników. Wiele wniosą tu obrazy do kuchni w stylu retro w postaci grafik, powieszonych na ścianie i przedstawiających wizerunki smakowitych ciasteczek, przepisy kulinarne, ujęte w formę ozdobnej kursywy, nazwy rodzajów kawy lub też zabawne cytaty, które nastrajają pozytywnie na cały dzień. Interesującym motywem są obrazy do kuchni w stylu retro, stylizowane na stare karty pochodzące z zielnika, prezentujące rodzaje ziół i przypraw. Rumianek, mięta, bazylia, czy rozmaryn – żadna dobra gospodyni nie obejdzie się bez tych aromatycznych składników w swojej kuchni. Obrazy do kuchni w stylu retro, przedstawiające bogactwo ziół dobrze wyglądają również w formie dyptyków, stanowiących tematyczną całość, rozbitą na dwa elementy. Wydrukowane na tle utrzymanym w odcieniu sepii doskonale sprawdzą się w kuchni, zaaranżowanej w stylu klasycznym lub rustykalnym. Prosta forma grafik, oszczędna, pastelowa kolorystyka i jasne tła, na których zostały wydrukowane obrazy, gwarantują, że będą one stanowić elegancką dekorację, która wpasuje się w klimat kuchni zaprojektowanej w każdym stylu. Dodatkowym atutem grafik będą cienkie, proste ramy, które podkreślą charakter obrazów. Pamiętajmy, że styl retro cieszy się niesłabnącą popularnością, zarówno jeśli chodzi o modę, jak i aranżację wnętrz. Dlatego też obrazy do kuchni w stylu retro będą doskonałym uzupełnieniem pomieszczeń, których właściciele postawili właśnie na taki wystrój domu lub biura. Niezwykle stylowym motywem na obrazach w stylu retro są przedruki starych posterów, reklam, plakatów propagandowych, czy komiksowych wizerunków samochodów, motocykli lub samolotów. Wiele z nich swoim charakterem nawiązuje do amerykańskiej sztuki popularnej lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Polecamy :

  • obrazy do kuchni w stylu retro z ziołami
  • obrazy do kuchni w stylu retro z przepisami
  • obrazy do kuchni w stylu retro z motywem słodkich babeczek

Zobacz obrazy do kuchni w stylu retro na stronie naszego sklepu 

Obrazy do kuchni w stylu retro to dekoracje również w ramie

Ciekawą fuzją stylu retro z nowoczesnością będzie wydrukowanie obrazów w formach wieloelementowych: dyptyków, tryptyków albo układów kaskadowych.

Wyeksponowane w ten sposób prace będą się bardzo dobrze prezentować nawet we wnętrzach o skrajnie nowoczesnym wystroju. Obrazy do kuchni w stylu retro z apetycznymi ciastkami, staroświeckimi filiżankami z parującą kawą lub napisami typograficznymi z tekstami zaostrzającymi apetyt to najlepsze motywy do udekorowania kuchni. Można je z powodzeniem dopasować do pomieszczeń utrzymanych w każdej stylistyce, dzięki temu nadamy im wyjątkowy i przytulny charakter. Pastelowe obrazki, przedstawiające lukrowane babeczki w różowej, pistacjowej i białej kolorystyce nawiązują stylem do amerykańskiej sztuki zdobniczej z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych. Takie dekoracje najlepiej będą się komponowały z kuchnią utrzymaną w klimacie vintage. Z kolei brązowo – złocista kolorystyka obrazów, które łączy motyw kawy, wprowadzi do wnętrza ciepły i rodzinny nastrój, w którym każdy poczuje się komfortowo, niezależnie od stylistyki wnętrza. Dobrym rozwiązaniem dekoratorskim do kuchni w stylu retro są wydrukowane na obrazach humorystyczne sentencje, które nastrajają optymizmem i sprawiają, że przygotowywanie posiłku, jak również jego spożywanie – bo przecież często odbywa się to również w kuchni – upływają w pogodnej atmosferze. Wszyscy zainteresowani ozdobieniem ściany kuchni obrazami w stylu retro, powinni zajrzeć na stronę internetową http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-kuchni/ Poprzez tę stronę istnieje również możliwość specjalnego zamówienia plakatu z tekstem własnego autorstwa. Każdą grafikę można też dopasować do rozmiarów ramek, które posiadamy w domu.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem