🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
tryptyki z wypiekami

Obrazy do kuchni tryptyk całkowicie zmienią jej charakter na wnętrze, w którym chce się odpoczywać, prowadzić pogawędki i spotykać z bliskimi

Obrazy do kuchni tryptyk to eleganckie dekoracje

Obrazy do kuchni tryptyk całkowicie zmienią jej charakter przeobrażając pomieszczenie typowo robocze we wnętrze, w którym chce się również odpoczywać, prowadzić pogawędki i spotykać z bliskimi. Odpowiednia obrazy tryptyki do kuchni mogą sprawić, że stanie się ona sercem domu, przyciągającym wszystkich członków rodziny. Oprócz klasycznych jednoczęściowych form, obrazy mogą wystąpić również pod postacią dyptyków, tryptyków lub kompozycji czteroelementowych, które stanowią interesującą alternatywę dla standardowych prac. Jeśli chodzi o motywy, znajdujące się na obrazach do kuchni tryptykach, królują tu rzecz jasna tematy kulinarne, choć można również zdecydować się na inny wzór. Z pewnością bardzo dobrze będą się prezentować wizerunki powiązanych w snopki suszonych ziół, pojemników z przyprawami, rodzajami warzyw i owoców, butelek z napojami albo gatunków herbat na obrazach do kuchni tryptykach. Dobrym pomysłem jest też powieszenie na ścianie obrazu, na którym został elegancko wykaligrafowany przepis lub ważna sentencja, albo zabawne powiedzenie. Polecamy :

  • obrazy do kuchni tryptyk z suszonymi ziołami
  • obrazy do kuchni tryptyk z przyprawami
  • obrazy do kuchni tryptyk z warzywami i owocami

Zobacz obrazy do kuchni tryptyk na stronie naszego sklepu 

Obrazy do kuchni tryptyk wybierz odpowiedni wzór i kolor

Doskonale sprawdzą się tu również wszelkie motywy kawowe w najrozmaitszych odmianach. Mogą to być więc zarówno powiększone ziarna kawowe, filiżanki z kawą, jak również stylowe młynki w stylu retro.

Sugestywnie sfotografowana kawa przywołuje na myśl intensywny aromat świeżo zmielonych ziaren. Już samo patrzenie na taki obraz do kuchni tryptyk pobudza do działania i nastraja optymistycznie na cały dzień. Kolorystyka charakterystyczna dla tego typu zdjęć to rzecz jasna ciemny brąz, złoto, rudości i czernie, często w towarzystwie bieli. Poprzez dominację tych barw pomieszczenie nabiera wiele ciepła i przytulności, dzięki czemu ma się wielką ochotę aby jak najczęściej w nim przebywać. Spośród propozycji zaprezentowanych na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-kuchni/ z pewnością każdy wybierze coś do swojej kuchni. Proponowane obrazy do kuchni tryptyki są wydrukowane na bawełnianym płótnie imitującym płótno malarskie.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem