Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
tryptyk niebieskie truskawki

Obrazy do jadalni szeroka oferta

Jadalnia to pomieszczenie, które coraz częściej staje się naszą rzeczywistością. Po wielu latach lokalowych ograniczeń i mieszkań w blokach z wielkiej płyty, gdzie każdy metr powierzchni był bezcenny, dziś coraz częściej posiadamy możliwość wycia właścicielem lub użytkownikiem nadmetrażu, który stwarza sporo opcji wykorzystania. Jadalnie znamy z domów naszych pradziadków, w których pomieszczenie przeznaczone do spożywania posiłków było częstym widokiem. Obecnie rezerwowe pokoje w domach czy większych mieszkaniach również zaczynają spełniać taką funkcję.

Dekorowanie jadalni nie jest wcale bez znaczenia. Powszechny jest fakt, że spożywanie posiłków w przyjemnym otoczeniu nie tylko sprawia, iż lepiej nam one smakują, ale też możemy się nimi delektować posiedzieć przy stole nieco dłużej spędzając często cenne chwile z najbliższą rodziną. Obrazy w jadalni to coraz częstszy widok i wcale nie muszą one tematyką nawiązywać do jedzenia. Ich wybór uzależniony bywa od ogólnej stylizacji wnętrza, jego kolorystyki i charakteru mebli, oraz zastosowanego wzornictwa. Może to być obraz w stylu klasycznym, tradycyjny pejzaż lub futurystyczne kompozycje abstrakcyjne do nowoczesnych aranżacji.

Obrazy do jadalni

Obrazy do jadalni, jakie zaprezentowane zostały w zakładce http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-jadalni/, to właśnie przykład takiego zróżnicowania w odniesieniu do każdego z aspektów, od kolorystyki, przez formę po temat. Wśród tych ściennych dekoracji znalazły się zarówno typowe jednoelementowe kompozycie, jak i tryptyki, dyptyki czy kaskady dedykowane bardzo nowoczesnym wnętrzom. Przykładem takiej dekoracji jest kaskadowa kompozycja abstrakcyjna w kolorowe pionowe pasy lub jednoelementowy obraz z barwną fraktalą, które doskonale wpasują się w prostą aranżację jadalni nawiązująca stylem do współczesnych XXI-wiecznych trendów.

Wśród obrazów do jadalni nie brakuje także ludowych motywów do wnętrz rustykalnych, lub popularnego w ostatnich latach stylu New folk. Surowy drewniany stół, proste krzesła i belki na suficie to doskonałe tło dla obrazów z wycinankami ludowymi, lub stylizowanymi na retro rysunkami ziół. W jadalni może się znaleźć wszystko od smakowitych, pobudzających apetyt limonek lub truskawek, przez wizerunki kotów, kwiatów, lasu czy motywy industrialne, po kompozycje folklorystyczne, plakaty motywacyjne albo sztukę pop art. Istotne jest dopasowanie obrazu do wnętrza zarówno tematyka, jak i jego wielkością czy układem elementów.

tryptyk do jadalni pejzaż tryptyk ogniste paski - obrazy do jadalni tryptyk do jadalni motyw roślinny obraz do jadalni zebry

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem