🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
Obrazy dmuchawce

Obrazy dmuchawce – dowiedz się jak dekorować ściany za pomocą botanicznych wzorów

W tym artykule dowiesz się jak obrazy dmuchawce mogą odmienić Twoje wnętrze. Nasi dekoratorzy podpowiedzą jak upiększać ściany z pomocą dekoracji z motywem dmuchawców. Dmuchawce nasuwają wspomnienia związane z latem, zieloną, dorodną łąką, słońcem i niesamowitą wręcz lekkością. Tutaj dowiesz się więcej o mniszku lekarskim https://e-bliskoprzyrody.pl/latawce-dmuchawce-mlecz/. Przypominają się słowa popularnej piosenki, mówiące o ulotności i potrzebie kontaktu z naturą, które są synonimem ciepła, bliskości i wszechobecnego szczęścia. Z drugiej strony biel dmuchawców kojarzy się z wyjątkową czystością i subtelnością. A delikatne parasolki, uwalniane powiewem wiatru przypominają do złudzenia najdelikatniejsze koronki. Wszystkie te skojarzenia sprawią, że obrazy dmuchawców odmienią wnętrze.

Obrazy dmuchawce to modne dekoracje na ściany

W aranżacji ta wspomniana wyżej lekkość i subtelność dmuchawców może stanowić przeciwwagę dla ciężkich mebli i dominujących kształtów. Obraz z motywem miękkich puszystych kul będzie doskonałym kontrastem dla surowości wnętrza, jego kanciastości. Jak w przypadku prostych, pozbawionych ozdób mebli i dużych pustych przestrzeni. Idąc w przeciwnym kierunku obrazy dmuchawców staną się idealnym uzupełnieniem subtelnego i lekkiego wystroju. Biała sypialnia, pastelowy, szaro-seledynowy salon to doskonałe tło dla tego typu obrazu. Zobacz gdzie kupisz piękne obrazy z dmuchawcami https://obrazynasciany.pl/obrazy/rosliny/. W tym sklepie internetowym znajdziesz piękne dmuchawcowe dekoracje na ściany.

Inny aspekt, w jakim można spojrzeć na obrazy dmuchawców to kolorystyka. Dzięki niej są to obrazy uniwersalne. Ponieważ w wersji naturalnej, w odcieniach bieli i szarości stanowią idealny neutralny dodatek do każdego wystroju. Zobacz modne obrazy z dmuchawcami https://artpasaz.pl/dekoracje/obrazy-z-dmuchawcami/. W pomieszczeniach bardzo kolorowych sprawdzą się te białe i w każdym odcieniu szarości, ale na tym wariacje nie kończą się. Z jednej strony możliwości fotografii, programów graficznych i druku sprawiają, że obrazy dmuchawców mogą też być niezwykle kolorowe. Z drugiej strony kolor nie stanowi tu jednak podstawowej struktury. Jest przenośnią, prześwitującym światłem rozproszonym w delikatnej mgle włókienek, albo osiadłych na puszystej kuli kroplach wody.

Dowiedz się jak upiększać ściany obrazami z dmuchawcami :

  • Trzy dmuchawce w odcieniach sepii jako obraz na ścianę do salonu
  • Obraz z turkusowym dmuchawcem do sypialni
  • Dmuchawce z kroplami rosy obraz na ścianę do przedpokoju

Obrazy dmuchawców są doskonałym uzupełnieniem nowoczesnego wnętrza. Wykorzystane w mniejszych formatach staną się piękną dekoracją, wypełniającą pustą ścianę. Kolorowe, to idealny element podkreślający kolorystykę dodatków również w łazience czy przedpokoju. Tworzone w postaci dyptyku czy tryptyku przyciągną wzrok swoją niepowtarzalnością.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem