🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obraz niebieski dmuchawiec

Obrazy dmuchawce

Dmuchawce należą do tych motywów, które stanowią element trudny do zakwalifikowania.  Z jednej strony są produktem natury, przedstawicielem flory, z drugiej już nie są kwiatem, lecz jego pozostałością. Trudno jednak kojarzyć je z czymś przemijającym, bowiem pojawiają się przecież w niewielkiej przestrzeni czasu pomiędzy wiosną i latem, a więc wówczas, kiedy przyroda rozkwita dopiero i nabiera tempa życia. Dmuchawce są wyjątkowe, jeśli rozważać ich strukturę – z jednej strony wyjątkowo silne, opierające się podmuchom wiatru, z drugiej lekkie jak piórko, dające życie nowym roślinom po długiej wędrówce na skrzydłach wiatru. Każdy ten drobny element składa się na ich wyjątkowe piękno, a to, co piękne jest też idealnym tematem dekoracji wnętrz.

Obrazy dmuchawce, jak ten w zakładce http://obrazynasciany.pl/sklep/kaskada-z-dwoma-dmuchawcami/ to wyjątkowy przykład spojrzenia na tradycyjny, spotykany powszechnie element natury w kontekście jego możliwości wykorzystania w kompozycjach ściennych dekoracji. Znajdą się wśród nich zarówno tradycyjne prezentacje, zaczerpnięte wprost z natury, jako element ukwieconej bogatej łąki, jak i artystyczne przedstawienia w wersji czarno-białej, komputerowo kolorowane czy w dużych powiększeniach, w których ukazują detale swoich niewielkich parasolek gotowych do lotu w nieznane. Szczególnie piękne i wyjątkowo nastrojowe są te obrazy, na których zatrzymano w kadrze krople rosy czy prześwitujące przez mgiełkę promienie słoneczne.

Obrazy dmuchawce to idealna dekoracja zarówno do salonu, jak i sypialni czy biura. Wykorzystane, jako motyw kaskady lub tryptyku w zaprezentowanej koloryzowanej wersji tworzą bardzo nowoczesny dodatek dekoracyjny. Dzięki dużej różnorodności kompozycji mogą też być elementem warunkującym nastrój, od nostalgicznej, zroszonej mgiełki w kolorze sepii, kojarzącej się z zadumą i refleksją, po czerwone, niebieskie czy zielone główki zabawne w swojej nienaturalności i zarazem bardzo efektowne. Jedną z zalet takich obrazów jest też neutralność barw, bowiem z natury białe kule ujęte na czarnym tle są kompozycją pasująca do każdej kolorystyki wnętrza. Dopasowanie pojedynczego barwnego akcentu pozwoli również na stworzenie jednolitej całości z aranżacją.

tryptyk czarno-białe dmuchawce obraz podmuch obraz dmuchawce we fiolecie tryptyk podświetlone dmuchawce

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem