🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
kawa w dyptyku

Obrazy Canvas sklep

Nowoczesne obrazy to dziś coraz popularniejsza kategoria dekoracji, które wracają do łask po latach zapomnienia w poprzedniej epoce społeczno-gospodarczej. Pół wieku temu o piękny obraz było trudno a te dostępne w nielicznych galeriach raczej nie na kieszeń przeciętnego Polaka. Osoby wyjeżdżające na wycieczki do Gdańska czy Krakowa miały okazję znaleźć coś u ulicznych artystów jednak i tak na ścianach najczęściej pojawiały się oprawiane w ramkę fotografie z kalendarzy niż klasyczne obrazy. Współczesność zdecydowanie wpłynęła na dostęp sztuki dla przeciętnego mieszkańca naszego kraju, a dzięki nowym technikom tworzenia obraz może już zagościć w każdym domu.

Popularna forma dekoracji pomieszczeń o szerokich kategoriach

Poza popularyzacją tego rodzaju dekoracji warto też wspomnieć o rozszerzeniu kategorii tematycznych, wśród których zagościły motywy do tej pory nietraktowane w kontekście malarstwa artystycznego. Przykładem są chociażby kompozycje o tematyce związanej z kawą, jakie można znaleźć na stronie http://obrazynasciany.pl/obrazy/kawowy/. Takie obrazy Canvas sklep przygotowuje na zamówienie w różnych formatach pozwalających na dopasowanie do wolnego miejsca nad kuchennym stołem, w salonie nad kanapą czy w łazience lub przedpokoju. Specjalna technika druku oraz dopasowany podkład pozwalają na osiągnięcie wyjątkowego realizmu takich obrazów.

Canvas jest nowoczesnym i popularnym rodzajem bawełnianego płótna, dzięki któremu nadrukowana kompozycja posiada delikatną fakturę, typową dla obrazów malowanych na prawdziwym blejtramie. Specyficzną cechą takich kompozycji jest nieco wyblakła kolorystyka, która stanowi dodatkowy atut przypominając nie nowe, niedawno kupione dzieła, lecz takie z niewielką patyną czasu. Jednym słowem kompozycje na płótnie są bardziej naturalne i mniej przypominają druk. Płótno Canvas szczególnie efektownie wygląda naciągnięte na blejtram.

Obrazy canvas sklep

Poza tym charakterystycznym bawełnianym podkładem sklep może też przyjąć zamówienie na obrazy winylowe, mniej realistyczne, ale za to trwalsze i łatwiejsze do utrzymania w czystości. Alternatywą jest też płótno przypominające wyglądem szpachlę, posiadające nie tylko odpowiadający jej wygląd, ale również fakturę wyczuwalną pod palcami. Taka strukturalna kompozycja jest doskonale odwzorowana na podłożu, ale za to niestandardowa i bardzo efektowna. Wykonane na takim podłożu duże kaskadowe obrazy lub tryptyki będą bardzo piękną i wyjątkową ozdobą dużej ściany w salonie lub przedpokoju w najbardziej reprezentacyjnym miejscu. Idealnie sprawdzą się też w miejscach publicznych.

obrazy do jadalni - Obrazy canvas sklep ozdoby z wodą ozdoby nad wodą dekoracje z roślinami

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem