Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
obrazy 3d z dmuchawcami

Obrazy 3d z dmuchawcami to wyjątkowo urokliwe dekoracje, przywodzące na myśl zalaną słońcem łąkę, przejście wiosny w lato

Obrazy 3d z dmuchawcami zawsze modnym motywem

Obrazy 3d z dmuchawcami to wyjątkowo urokliwe dekoracje, przywodzące na myśl zalaną słońcem łąkę, przejście wiosny w lato i beztroski, ciepły dzień, spędzony na łonie natury. Ten błogi nastrój można z powodzeniem przenieść do czterech ścian naszych domów lub biur, a właściwości 3d obrazów z dmuchawcami sprawiają wrażenie, jakby dmuchawce chciały „wejść” do pomieszczenia, które zdobią. Przepiękne obrazy 3d z dmuchawcami pozwalają zatrzymać ulotne piękno tych delikatnych roślin, nim wiatr porwie w cztery strony świata ich biały puch. Dlatego też są niezwykle ciekawą alternatywą dla kwiatowych motywów na dekoracjach ściennych i zapewnią każdemu wnętrzu nietuzinkowy charakter, przydając pomieszczeniu lekkości i nieco romantyzmu. Dekoracje ścienne 3d z dmuchawcami będą pięknie wyglądały w naszych domach, szczególnie w salonie lub sypialni, do których wniosą spokój i harmonię. Konwencjonalne formy przedstawienia tych roślin sprawdzą się we wnętrzach urządzonych klasycznie, z nutą romantyzmu lub w stylu rustykalnym. Z kolei abstrakcyjne formy ukazania dmuchawców na obrazach 3d, na przykład zbliżenia ich lekkich piórek, doskonale wkomponują się w nowoczesny wystrój pomieszczenia. Obrazy 3d z dmuchawcami będą dobrze wyglądały również na ścianach biur, barów, restauracji lub sklepów. Polecamy :

  • obrazy 3d z dmuchawcami dyptyki
  • obrazy 3d z dmuchawcami tryptyki
  • obrazy 3d z dmuchawcami kaskady

Zobacz obrazy 3d z dmuchawcami na stronie naszego sklepu 

Obrazy 3d z dmuchawcami do salonu lub sypialni

Gdy już wiatr porwie delikatne piórka dmuchawca, pozostaje również wdzięczny do uchwycenia na płótnie czubek łodygi.

Obrazy 3d z dmuchawcami ich wygląd prowadzi nas do zrozumienia etymologii nazwy tej rośliny – mniszek pospolity. Przypomina on bowiem pochyloną głowę mnicha z tonsurą, czyli wygolonym krążkiem włosów, który przez długie wieki charakteryzował zakonników.W poszukiwaniu tego specyficznego piękna uwiecznionych na płótnie dmuchawców 3d, dobrze jest zajrzeć na stronę internetową http://obrazynasciany.pl/obrazy/kwiaty/. Nowoczesny sposób ich przedstawienia w formie wieloelementowych kompozycji i utrzymanie w oszczędnej kolorystycznie tonacji, usatysfakcjonuje z pewnością również zwolenników minimalistycznego stylu urządzania wnętrz.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem