Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Obrazy 3d do salonu spełniają również funkcję korygującą niedoskonałości gabarytowe danego salonu

Obrazy 3d do salon powiększą i ozdobią wnętrze

Obrazy 3d do salonu modne i nowoczesne dekoracje ścian. Prezentowanie sztuki na obrazach w przeszłości stanowiło formę zarezerwowaną jedynie dla malarstwa. Natomiast współcześnie do tej kategorii zalicza się również inne techniki prezentowania prac plastycznych. W swoim nowoczesnym wydaniu obrazy 3d do salonu – oprócz wydrukowanych na płótnie reprodukcji dzieł malarskich – mogą stanowić również grafiki i fotografie. Wyeksponowane na podkładzie naciągniętym na sosnowe blejtramy obrazy 3d do salonu nabierają spektakularnego charakteru. A wysoka jakość ich wykonania pozwala przeobrazić monotonny salon w intrygującą galerię. Nowoczesne dekoracje 3d do salonu mogą spełniać również funkcję korygującą niedoskonałości gabarytowe danego salonu. Przy ich pomocy można doskonale „wyrzeźbić” na nowo proporcje pomieszczenia, optycznie je powiększając, podwyższając lub nadając mu tajemniczej głębi. Dobrze jest wziąć to pod uwagę, wybierając wzór i kolorystykę obrazów 3d do salonu do interesującego nas wnętrza tak, aby jak najlepiej wykorzystać tę formę zdobnictwa. Dekoracje tego typu mogą występować w formie klasycznej. Wydrukowane na jednym płótnie, lub być podzielone na prostokątne panele, które składają się na jedną całość. Taki układ kompozycji obrazu 3d do salonu może zostać ujęty jako dyptyk, tryptyk lub wieloelementowa konstrukcja kaskadowa. Pozornie chaotyczna, ale tworząca zintegrowany monolit. Oryginalny sposób ukazania zdjęć doskonale sprawdzi się w nowoczesnym, oszczędnie urządzonym salonie. Polecamy :

  • obrazy 3d do salonu dyptyki
  • obrazy 3d do salonu tryptyki
  • obrazy 3d do salonu kaskady

Obrazy 3d do salon idealne także do kawiarni, baru lub restauracji

Miejskie widoki architektoniczne, krajobrazy przyrodnicze lub motywy roślinne znakomicie nadają się do tej formy przedstawień, a kilkuczęściowy układ kompozycyjny tego typu obrazów nie wpływa na ich trójwymiarowy charakter.

Wiele ciekawych propozycji udekorowania domowego salonu obrazami 3d do salon znajdziemy na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-salonu/. Większość obrazów 3d do salon, które sprawdzą się w tym pomieszczeniu, będzie również doskonale prezentować się na ścianach miejsc, stworzonych do relaksu. Czyli na przykład w barach, kawiarniach, restauracjach albo klubach.

Zobacz obrazy 3d do salonu na stronie naszego sklepu internetowego  

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem