🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obrazy 3-częściowe

Obrazy 3-częściowe to doskonały mariaż tradycyjnej formy sztuki z najnowocześniejszą technologią, przy użyciu której powstają nadruki

Obrazy 3-częściowe to wyjątkowe dekoracje na ściany

Obrazy 3-częściowe na płótnie to doskonały mariaż tradycyjnej formy sztuki z najnowocześniejszą technologią, przy użyciu której powstają nadruki. Dodatkowym atutem takich obrazów 3-częściowe może być ich oryginalna kompozycja, która zastąpi klasyczny jednoelementowy obraz. Prace mogą zostać wyeksponowane w postaci 3-częściowych płócien, które wieszamy obok siebie albo rozdzielamy pomiędzy trzy ściany lub nawet trzy pomieszczenia. Doskonała jakość współczesnych obrazy 3-częściowe bardzo precyzyjnie oddaje piękno oryginału i potrafi radykalnie zmienić wygląd każdego wnętrza. Podkreślając przy tym indywidualny gust jego właściciela. Wśród nowoczesnych obrazów 3-częściowych najbardziej klasyczną kategorią są te, na których wydrukowano reprodukcje prac malarskich. Zasada, że do pomieszczeń urządzonych klasycznie, będą nadawać się reprodukcje dzieł malarstwa tradycyjnego, a do nowoczesnych abstrakcja czy futuryzm, może tu być bez obaw łamana. Prawem, którym powinniśmy się jednak kierować jest to, aby obrazy 3-częściowe były eksponowane w miejscach odsłoniętych, bez towarzystwa innych elementów dekoratorskich. Stanowią bowiem dominujący element w pomieszczeniu, którego piękno jest najlepiej widoczne, gdy występują solo. W przypadku obrazów 3- elementowych, podobnie jak w przypadku prac pojedynczych, możemy zdecydować się na umieszczenie ich za szkłem lub oprawić je w ramy. Polecamy:

  • obrazy 3-częściowe z krajobrazem
  • obrazy 3-częściowe z dmuchawcami
  • obrazy 3-częściowe z reprodukcją dzieł malarskich

Obrazy 3-częściowe to grafiki i fotografie

Współczesne obrazy to jednak nie tylko dzieła malarskie, ale także grafiki i fotografie, wydrukowane na płótnie.

Począwszy od prostych rysunków, poprzez kolaże, aż po zdjęcia, przyprawiające o zawrót głowy jeśli chodzi o różnorodność tematów, kolorystyki i stylów. Wśród propozycji 3 – częściowych obrazów na płótnie, znajdujących się na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/obrazy-czesciowe/ znajdziemy wiele interesujących propozycji dekoratorskich. Dzięki którym wnętrze naszego domu lub biura nabierze wyjątkowego charakteru i elegancji.

Zobacz obrazy 3-częściowe na stronie naszego sklepu internetowego  

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem