20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
obrazki do łazienki retro

Obrazki do łazienki retro dzięki nowoczesnym, trwałym materiałom, sprawdzą się w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci

Obrazki do łazienki retro sprawią, że pomieszczenie to będzie sprzyjało wyciszeniu

Dekoracjami, które doskonale dopełnią wystroju naszej łazienki mogą być obrazki do łazienki retro. Dzięki nowoczesnym, trwałym materiałom, obrazki do łazienki retro sprawdzą się również w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci. Zastosowanie w łazience stonowanych, najlepiej jasnych kolorów, na obrazkach do łazienki retro sprawi, że pomieszczenie to będzie sprzyjało wyciszeniu. Warto również umieścić w nim dekoracj do łazienki retro, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się przystosowane raczej do salonu lub przedpokoju. Obrazki do łazienki retro z abstrakcyjnymi esami-floresami wydrukowanymi na białym tle nadadzą łazience nietuzinkowego charakteru i sprawią, że – nawet ta niewielkich rozmiarów – nabierze wyglądu saloniku kąpielowego. Ciekawym, choć odważnym rozwiązaniem dekoratorskim będzie w łazience zastosowanie nowoczesnej formy obrazów:

  • dyptyki
  • obrazki do łazienki retro tryptyki
  • obrazki do łazienki retro kaskady

Obrazki do łazienki retro podkreślą zalety, a ukryją wady pomieszczenia

Do łazienki najlepiej będą pasowały rzecz jasne obrazki do łazienki retro nawiązujące do motywu wody, czyli widoki plaż, piaszczystych brzegów, rzek i jezior, ale sprawdzą się w niej również wszelkie motywy kwiatowe oraz pejzaże – zarówno przyrodnicze, jak i miejskie.

W takiej sytuacji trzeba zrobić wszystko, żeby wystrój optycznie powiększał wnętrze. Jeśli zdecydujemy się ozdobić taką łazienkę obrazkiem do łazienki retro nad wanną, dobrze, żeby przedstawiał on jakiś subtelny i świetlisty motyw. Najlepiej będą prezentowały się tu wszelkie wzory, związane z wodą, soczystą roślinnością lub klimatem Spa. Na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-lazienki- i-toalety/ znajdziemy obrazy emanujące świeżością, które będą sprzyjać relaksowi i dadzą poczucie nieskazitelnej czystości, panującej w łazience. Do każdego pomieszczenia można dobrać odpowiedni motyw, który dopełni aranżacji wnętrza.

Zobacz obrazki do łazienki retro na stronie naszego sklepu internetowego  

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem