🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obrazki do kuchni z kawą

Obrazki do kuchni z kawą są częstą tematykę dekoracji i stanowią bardzo specyficzną formą zdobienia ścian

Obrazki do kuchni z kawą oryginalności nie tylko przestrzeni kuchennej

Obrazki do kuchni z kawą przedstawiające klimatyczne zestawy kawowe, staromodne młynki do mielenia ziaren, filiżanki z parującym espresso lub wysokie szklanki pełne mlecznego latte stanowią częstą tematykę dekoracji kuchennych. Kawa to bowiem jeden z napojów, który na całym świecie ma rzesze swoich zagorzałych wielbicieli. Dla takich osób liczy się nie tylko sposób parzenia kawy, ale również jej rodzaj, pochodzenie ziaren, a nawet sposób w jaki były przechowywane przed zmieleniem. Nic więc dziwnego, że obrazki do kuchni z kawą, charakteryzujące się niezwykłą fotogenicznością, pojawiają się również w sztuce dekoratorskiej jako hołd złożony niepozornym ziarnom pełnym mocy. Obrazy z motywami kawy są bardzo specyficzną formą zdobienia ścian. Chyba z żadnych innych grafik nie emanuje tak wiele ciepła, które prawie namacalnie otula wnętrze przytulnością, wprowadzając do niego spokój i styl. Dominująca kolorystyka obrazków do kuchni z kawą to biel, brąz, czerń i złoto. Takie obrazki do kuchni z kawą dodadzą oryginalności nie tylko przestrzeni kuchennej, ale – dzięki niezwykłej elegancji – mogą ozdobić także jadalnię lub salon.

  • obrazki do kuchni z kawą – dyptyki
  • obrazki do kuchni z kawą – tryptyki
  • obrazki do kuchni z kawą – kaskady

Zobacz obrazki do kuchni z kawą na stronie naszego sklepu internetowego 

Obrazki do kuchni z kawą z typograficznym motywem

Osobną kategorię stanowią obrazki do kuchni z kawą, na których wydrukowane zostały teksty z nazwami rodzajów kaw i metod ich serwowania, albo sentencje nawiązujące tematycznie do tej dziedziny.

Obrazki do kuchni z kawą z grafikami lub fotografiami dla kawoszy sprawdzą się nie tylko w przestrzeni domowej, ale mogą być także doskonałym wyborem do kawiarni, albo do sklepu sprzedającego kawę i gadżety do jej parzenia i serwowania. Zamiast pojedynczych płócien, możemy też wybrać grafiki wieloczęściowe: dyptyki lub tryptyki, stanowiące interesującą alternatywę dla klasycznych form. Szeroki wybór obrazów z motywami kawowymi znajdziemy na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/kawowy/. Wydrukowane na wysokojakościowych materiałach dekoracje można zamówić w różnych rozmiarach, a także w wersji oprawionej w elegancką ramę.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem