Obraz widok z okna

Obraz to idealna ozdoba do każdego pomieszczenia, zaś obraz przedstawiający otwarte okno to zabawa z widzem, dzięki czemu wnętrze nabiera nietuzinkowego charakteru. Grafika, przedstawiająca widok na pole lawendy wprowadza do pomieszczenia klimat prowansalskiej natury.

Natomiast śródziemnomorski odcień błękitu, który zastosowano przy pomalowaniu okiennic, działa inspirująco na wyobraźnię i sprawia wrażenie tajemnego przejścia w ścianie, które przeniesie nas w magiczną rzeczywistość.

Widok na lawendowe pole będzie się wspaniale komponował z rustykalnym klimatem salonu lub sypialni, ale równie dobrze będzie pasował do klasycznego lub nowoczesnego wnętrza. Powieszony nad łóżkiem, kanapą, lub stolikiem kawowym będzie każdego dnia rozbudzał wyobraźnię i pozwalał jej szybować bez granic.

Obraz widok z okna może zostać wydrukowany na jednym z trzech rodzajów materiałów. Może to być więc całkowicie sztuczny poliwinyl, na którym kolory będą prezentowały się w mocno nasyconej formie. Materiał ten jest gładki w dotyku i można stosować do jego czyszczenia delikatne detergenty. Drugim nośnikiem grafiki może być płótno Canvas – bawełniane i naturalne, na którym wydrukowane obrazy będą wyglądały jak namalowane. Można również skorzystać z wyboru płótna, na którym zastosowano efekt szpachlowanej powierzchni, przez co obraz wygląda oryginalnie i stylowo.

Osoby zainteresowane udekorowaniem swoich firm lub domów obrazami, powinny zajrzeć na stronę internetową obraz widok z okna. Wszystkie prace, zaprezentowane na tej stronie są naciągnięte na sosnowe krosna, dzięki czemu zachowują styl tradycyjnych prac malarskich. Taka forma ekspozycji obrazu decyduje również o łatwości, z jaką możemy od razu po wyjęciu z opakowania, powiesić dekorację na wybranej ścianie.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem