20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Obraz na ścianę w recepcji to dekoracje, które dodadzą jej nie tylko uroku, ale i ciepła

Obraz na ścianę w recepcji to dekoracje drukowane na płótnie

Obraz na ścianę w recepcji to dekoracje, które w prosty i tani sposób odmienią całe pomieszczenie. Recepcja to wizytówka firmy, więc niezwykle istotne jest, aby była urządzona w sposób nie tylko funkcjonalny, ale i stylowy. Prostym acz eleganckim dopełnieniem jej przestrzeni mogą być obrazy na ścianę w recepcji, które dodadzą jej nie tylko uroku, ale i ciepła. Do takich ozdób ściennych należą na przykład współczesne obrazy na ścianę w recepcji, które pomogą w nieskomplikowany sposób całkowicie zmienić charakter recepcji w biurze, gabinecie kosmetycznym, u lekarza, albo w hotelu. Wygląd pomieszczeń tego typu jest ważny nie tylko dla klientów, ale również –a może nawet w większym stopniu – dla pracowników danego miejsca. W pomieszczeniach biurowych często zaniedbuje się aspekt estetyczny, całą uwagę koncentrując na praktycznych funkcjach, jakie mają spełniać. To wielki błąd, ponieważ odpowiednio udekorowane wnętrze biura sprawi, że chętniej będziemy w nim przebywać, nasza praca będzie przebiegała w milszej atmosferze, a co za tym idzie – będzie bardziej wydajna. Współczesne obrazy na ścianę do recepcji dzięki różnorodności dostępnych wzorów, technik wykonania wydrukowanych na płótnie prac, jak również ich kolorystyki, są idealne do biura, gdyż można dopasować je do niemal każdej aranżacji wnętrzarskiej. Możemy więc zdecydować się na artystyczne fotografie, które powiększone do rozmiarów obrazu na ścianę w recepcji robią niezwykłe wrażenie i wprowadzają do wnętrz niezwykły klimat. Mamy do wyboru czarno-białe zdjęcia na przykład nastrojowych pejzaży architektonicznych lub przyrodniczych, albo nieco surrealistyczne fotografie z motywami roślinnymi. Uniwersalnymi dekoracjami są wydrukowane na płótnie zdjęcia, na których zachowano naturalne barwy, zaś wersje pokryte sepią będą doskonale podkreślały charakter recepcji lub biur urządzonych w klasycznym stylu. Do wystroju tradycyjnego będą też wspaniale pasowały obrazy na ścianę w recepcji z reprodukcjami barwnych prac malarskich. Pamiętajmy tylko, że mieniące się wszelkimi możliwymi kolorami nieco krzykliwe dekoracje raczej wykluczają obecność innych ozdób, gdyż same w sobie stanowią wystarczająco spektakularny ornament. Zwolennicy nieco bardziej awangardowych rozwiązań dekoratorskich mogą zdecydować się na powieszenie w recepcji albo biurze oryginalnych abstrakcji z barwnymi elipsami lub zygzakami, albo stylizowanymi na klasyczne dzieła pop-artu wydrukowane na płótnie jaskrawe wizerunki gwiazd kina lat sześćdziesiątych.

  • obraz na ścianę w recepcji dyptyki
  • obraz na ścianę w recepcji tryptyki
  • obraz na ścianę w recepcji kaskady

Zobacz obraz na ścianę w recepcji na stronie naszego sklepu 

Obraz na ścianę w recepcji wybierz projekty współczesnych grafików i fotografów

Na ścianach recepcji lub biura, szczególnie we wnętrzach utrzymanych w nowoczesnym, nawet minimalistycznym stylu, bardzo dobrze będą prezentowały się dekoracje wieloelementowe.

Zastępujące klasyczne jednoczęściowe formy obrazów dyptyki, tryptyki albo kaskady, będą przykuwały wzrok dzięki oryginalnej formie eksponowania prac. Pamiętajmy, że recepcja albo biuro to miejsca, w których powinniśmy zapewnić atmosferę sprzyjającą wyciszeniu się i skupieniu. Dlatego też dobrze w nich postawić na uniwersalne, spokojne obrazy na ścianę w recepcji utrzymane w stonowanej kolorystyce, tak, aby nie odrywały uwagi od wykonywanej pracy. Subtelne wizerunki pierzastych główek dmuchawców, pastelowe pejzaże przyrodnicze lub architektoniczne wydrukowane na obrazach z bawełnianego płótna to idealne ozdoby na ściany recepcji lub gabinetu. Równie dobrze w tym pomieszczeniu sprawdzą się napisy typograficzne z hasłami inspirującymi do pracy albo pogodnymi sentencjami napełniającymi optymizmem. Wszystkie prace to projekty współczesnych utalentowanych grafików i fotografów, reprezentujących różnorodną stylistykę obrazów i zdjęć, spośród których do każdego pomieszczenia można wybrać odpowiedni motyw. Na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-biura/ znajdziemy wiele interesujących propozycji dekoracji, które sprawdzą się w recepcji, biurze lub w gabinecie do pracy. Każdy obraz na ścianę do recepcji zyska dodatkowej elegancji, jeśli ozdobimy go odpowiednio dobraną ramą. Możemy zamówić już oprawioną dekorację albo dopasować rozmiar grafiki do posiadanej ramy.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem