🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obrazy na ścianę w łazience

Obraz na ścianę w łazience upiększą i odmienią nawet najmniejsze pomieszczenie

Obrazy na ścianę w łazience to idealny pomysł na dekorację

Obraz na ścianę w łazience upiększą i odmienią nawet najmniejsze pomieszczenie. Łazienka powinna być naszą oazą spokoju, gdzie możemy się wyciszyć, zadbać o siebie i zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. Dlatego też warto zadbać nie tylko o jej funkcjonalność, ale również o piękny wygląd. Prostym sposobem będzie powieszenie obrazu na ścianę w łazience, który szybko odmieni jej wygląd i sprawi, że pomieszczenie to nabierze indywidualnego charakteru.
Podstawową zasadą, jaką powinniśmy się kierować w wystroju naszej łazienki jest zastosowanie w niej stonowanych, najlepiej jasnych kolorów, które będą sprzyjały wyciszeniu. Warto zaryzykować i umieścić obraz na ścianę w łazience, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się przystosowane raczej do salonu lub przedpokoju. Zwolennicy klasycznych rozwiązań z pewnością się zgodzą, że do łazienki najlepiej będą pasowały obrazy nawiązujące do motywu wody, czy widoku plaż:

  • obrazy na ścianę w łazience z motywem piaszczystych brzegów
  • tryptyki na ścianę w łazience z rzekami, jeziorami i wodospadami
  • dyptyki na ścianę w łazience przedstawiające wodną florę i faunę
  • kaskady na ścianę w łazience z wygładzonymi morzem kamieniami

Abstrakcyjne wizerunki bąbelków, czy też obrazy po prostu utrzymane w kolorach, budzących skojarzenia z wodą, czyli w błękicie, zieleni lub bieli, także będą znakomicie wyglądały na ścianie łazienki.

Obrazy na ścianę w łazience to dekoracja odporna na wodę i wilgoć

W przypadku obrazu do łazienki konieczne jest zadbanie o odpowiednie zabezpieczenie dekoracji przed działaniem wilgoci, na którą będzie w tym pomieszczeniu bezustannie narażony. Dzięki temu będziemy mogli przez wiele lat cieszyć oczy oryginalną dekoracją, wyróżniającą naszą łazienkę spośród tysięcy innych.

Na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-lazienki-i-toalety/ znajdziemy propozycje obrazów na ścianę w łazience z wzorami typowo przeznaczonymi do uzupełnienia łazienkowych aranżacji, jak również grafiki z uniwersalnymi motywami, które sprawdzą się również w innych pomieszczeniach.

Zobacz obrazy na ścianę w łazience na stronie naszego sklepu  

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem