Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Obraz na płótnie dmuchawce – zobacz piękne kwiaty, dmuchawce na Twojej ścianie

Obrazy są pięknym dodatkiem do każdego wnętrza, a współczesne trendy to wykorzystanie takich kompozycji nie tylko w salonie nad kanapą, ale również w przedpokoju, kuchni a nawet łazience. Otaczanie się pięknymi przedmiotami sprawia, że łagodnieją nasze charaktery, a myśli przepełnia optymistyczny stosunek do świata, dlatego warto sięgnąć po taka kompozycję, która przyprawia nas o szybsze bicie serca swoim wyjątkowym oddziaływaniem. Nie każdy obraz będzie dla nas tym wyjątkowym podobnie, jak trudno wskazać konkretne dekoracje, wyróżniające się pięknem czy ładunkiem emocjonalnym. To, czy kompozycja wywołuje w nas silne przeżycia jest kwestią indywidualnego, subiektywnego odbioru, dlatego każdy z nas powinien sam zdecydować, co tak naprawdę powinno znaleźć się w jego domu.

Jedną z propozycji, doskonała do współczesnych i klasycznych wnętrz jest obraz na płótnie „Dmuchawce” zaprezentowany na stronie http://obrazynasciany.pl/sklep/obraz-trzy-dmuchawc/. To wyjątkowa kompozycja, która stanowi przykład ciekawego połączenia realnego odzwierciedlenia rzeczywistości z jej ciekawym przedstawieniem w formie dalekiej od świata przyrody. Atutem kompozycji jest przede wszystkim jej neutralność kolorystyczna, bowiem jasne, delikatnie szare tło stanowi doskonały dodatek do każdego koloru ściany. Dominujące w obrazie dmuchawce dzięki sztucznie wprowadzonej barwie są idealnym akcentem do wnętrz, w których dominuje intensywnie żywy turkus.

Obraz na płótnie dmuchawce – świeże kompozycje

Obraz na płótnie dmuchawce jest kompozycją współczesną, o czym świadczy jej enigmatyczna, nieco tajemnicza tonacja barwna. Z drugiej strony, dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii druku na tekstylnym podkładzie kompozycja zyskuje znamiona realizmu, typowe dla obrazów malowanych ręcznie. Taka dekoracja jest bardziej szlachetna, wykwintniejsza i przedstawia większą wartość artystyczną. To piękny, tradycyjny obraz do salonu, do którego wniesie sporo świeżości typowej dla świata natury oraz morskiego chłodu, z jakim kojarzy się kolor turkusowy. Kolor ten idealnie skomponuje się z podobnymi w odcieniu poduszkami, serwetkami czy zasłonami.

Warto również wspomnieć o samym układzie kompozycji. Dmuchawce na obrazie nie tworzą uporządkowanego bukietu, nie są ulokowane symetrycznie, a porządek zachowany jest tylko pozornie. Takie rozwiązanie sprawia, że obraz wydaje się być pełen swobody charakterystycznej dla nieokiełznanej niczym natury. Elementem dynamicznym są niewielkie parasolki dmuchawców dyskretnie uzupełniające kompozycję. Ich położenie i mało agresywny lot pozwalają wyobrażać sobie jedynie lekki podmuch wiatru, typowy dla letniego poranka na łące. Ułożenie turkusowych kul sprawia też, że optyczny ciężar obrazu przeniesiony jest na jedną stronę doskonale uzupełniając wystrój wnętrza z wysokimi i niskimi meblami. Obraz na płótnie dmuchawce to idealny wybór do wnętrz w klimacie śródziemnomorskim, do minimalistycznych salonów i loftów.

Obraz na płótnie dmuchawce - rośliny dekoracje z dmuchawcami obrazy w szarościach obraz dmuchawce we fiolecie

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem