Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
dekoracje z widokami nocą

Obraz most w USA

Mosty nie należą do częstych motywów dekoracji, ponieważ zazwyczaj trudno w nich dostrzec to specyficzne piękno, które sprawia, że dany obiekt, pejzaży czy scenka zostaje uwieczniona przez obiektyw aparatu fotograficznego. A jednak w mostach można dostrzec wiele ciekawych cech, dzięki którym doskonale sprawdzają się one, jako temat dzisiejszych obrazów. Z pewnością jest to zasługą nowych pomysłów na stylizacje, w których ważną rolę odgrywa element nowoczesnej architektury, technicyzacji i wszystkiego, co wiąże się z cywilizacyjno-technicznym rozwojem społeczeństw. Do takich elementów należą też stalowe i murowane konstrukcje mostów.

Mosty są też rodzajem symbolu, bowiem ich formy – niezwykle charakterystyczne i bardzo rozpoznawalne – wskazują na konkretne miejsca na świecie. W tej grupie szczególną rolę odgrywają budowle amerykańskie, które swoją popularność zawdzięczają licznym filmom fabularnym, w których bardzo często stanowią miejsce lokalizacji ważnych wydarzeń. Obraz most w USA jest nie tylko nowoczesną kompozycją z charakterystyczną konstrukcją nawiązująca do współczesności, ale też stanowią bardzo wyraźne nawiązanie do życia i kultury zza oceanu. W historii naszych rodaków wiele łączyło ze Stanami Zjednoczonymi, które stanowiły rodzaj ziemi obiecanej – docelowego miejsca wszystkich ambitnych ludzi poszukujących szczęścia.

Symboliczny Most Golden Gate czy Brooklyński to odniesienie nie tylko do konkretnej konstrukcji, o charakterystycznych kształtach, wkomponowanej w określony plener. To również Pierwiastek amerykański w salonie lub sypialni, wskazujący na zamiłowania właścicieli mieszkania do zachodniej kultury, stylu życia i tej specyficznej, niepisanej wolności, która tak bardzo kojarzy się z tym krajem. W kolekcji na stronie http://obrazynasciany.pl/obrazy/mosty/ pojawia się niejeden obraz most w USA, idealnie oddający klimat tego kraju, ale też zaprezentowany w wielu ciekawych ujęciach, od panoramicznej kompozycji w świetle dnia po romantyczne ujęcie mostu skąpanego w powodzi świateł.

Obraz most w USA to dekoracja, która doskonale zaprezentuje się w nowoczesnych wnętrzach, ale może być też dopełnieniem stylizacji vintage, nawiązującej klimatem do połowy ubiegłego wieku. Taką propozycja retro jest most na tle Manhattanu przedstawiony w kolorystyce sepii. Ciekawą grupą takich obrazów są te wykonane w tonacji czarno-białej z kolorystycznym akcentem, dzięki któremu motyw świetnie podkreśli wystrój z dodatkami w tym właśnie kolorze. Niebieskie, zielone, żółte elementy stalowej konstrukcji pięknie zintegrują się z wystrojem, tworząc z nim nierozerwalną całość.

dekoracje z Golden Gate obrazy mosty

obrazy z Mostem ozdoba z mostem

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem