20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
obraz most linowy

Obraz most linowy mogą być doskonałym uzupełnieniem aranżacji zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz

Obraz most linowy przykuwają wzrok i imponujące rozmachem

Obraz most linowy mogą być doskonałym uzupełnieniem aranżacji zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz. Ponieważ mosty – zarówno te klasyczne, jak i linowe, a także wszelkie pomosty i kładki to niezwykle interesujące urozmaicenie krajobrazów miejskich, nadmorskich lub leśnych. Nic więc dziwnego że stanowią źródło inspiracji dla wielu artystów, którzy zdecydowali się umieścić je na swoich obrazach mosty linowe. Mosty to konstrukcje przykuwające wzrok i często imponujące rozmachem, z jakim zostały zaprojektowane. Fotografie z nimi w roli głównej zaczęły być wykorzystywane w sztuce dekoratorskiej i teraz już na stałe goszczą jako wiodące motywy na obrazach most linowy zdobiących ściany pomieszczeń. Dekoracja z mostem linowym czarno-białe, kolorowe, albo w formie jaskrawych kolaży inspirowanych sztuką pop-artu. Do stylistyki każdego wnętrza można dobrać odpowiedni obraz most linowy. Odpowiednio dobrane będą doskonałym uzupełnieniem zarówno stylu klasycznego i tradycyjnego, jak również nowoczesnego, minimalistycznego albo retro. Polecamy :

  • obraz most linowy pojedyncze
  • obraz most linowy dyptyk
  • obraz most linowy tryptyk

Obraz most linowy to pionowe i poziome dekoracje na ściany

Obrazy z wizerunkami mostów mogą być pionowe lub poziome. Ciekawym rozwiązaniem jest skorzystanie z nietypowych układów kompozycyjnych, które mogą charakteryzować obrazy z mostami.

Chodzi tu o zastąpienie klasycznej, pojedynczej formy obrazu, wieloelementową konstrukcją, składającą się na całość grafiki. Mamy więc do wyboru dekoracje dwuczęściowe, jak również składające się odpowiednio z trzech, czterech lub większej liczby części. Takie dyptyki, tryptyki albo układy kaskadowe doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych nowocześnie. Osoby zainteresowane udekorowaniem ścian biura lub domu obrazy z mostem linowym, powinny zajrzeć na stronę internetową http://obrazynasciany.pl/obrazy/mosty/. Każdy obraz most linowy można zamówić dodatkowo oprawiony w ramę, albo dopasować jego rozmiar do własnej ramy. Wszystkie prace charakteryzują się najwyższą jakością materiałów, z jakich zostały wykonane, jak również dbałością o każdy szczegół na każdym etapie produkcyjnym.

Zobacz obraz most linowy na stronie naszego sklepu internetowego  

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem