🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obraz Maroko

Obraz Maroko – marokańskie kafle na obrazach ściennych to oryginalna dekoracja

Obraz Maroko – marokańskie kafle i płytki

Maroko to jeden z najpiękniejszych i najbardziej niesamowitych krajów na świecie. Jeżeli ktoś nie było do tej pory w Maroku, niech to zmieni. Może nie jest to najbardziej bezpieczny kraj na Ziemi, ale wśród państw, w których dominującą religią jest islam. W sumie ciężko o wiele spokojniejszych miejsc. Jednakże przecież nie mieliśmy pisać o turystyce. A najzwyczajniej w świecie o obrazach, które wspaniale urozmaicą dowolne pomieszczenie w naszym mieszkaniu, domu, ale równie dobrze w firmie – biuro, salon fryzjerski, etc. Obraz Maroko to oryginalna dekoracja ściany w Twoim mieszkaniu.

W skrócie – warto zrobić sobie małe Maroko w swoich czterech ścianach! Konkretnie chodzi o to, że przecież możemy kupić obraz na ścianę, który przedstawia jeden z największych symboli Maroka. A konkretniej marokańskie kafle.

Są one znane chyba na całym świecie z niesamowitej jakości – widać wyraźnie, iż Marokańczycy dbają o wzornictwo. Jakość materiałów oraz poziom swoich wyrobów. Dlaczego nie widzimy zbyt często marokańskich kafelków w Polsce? Oczywiście chodzi o pieniądze – nie są one tanie, to naprawdę spory wydatek.

Obraz Maroko – oryginalne wzory na ścianę

Tutaj kupisz obraz Maroko

O wiele mniej wygórowanym cenowo rozwiązaniem będzie w naszym przypadku kupno obrazu marokańskie kafle. Wiadoma sprawa, że to nie jest to samo, ale w sumie nawet ludzie, którzy dorobili się takich płytek, najzwyczajniej w świecie chcą mieć na ścianach obrazy Maroko. Polecamy:

  • Obraz Maroko do salonu
  • Obraz Maroko do sypialni

Po prostu jest to bardzo oryginalny motyw. Przepiękny, kojarzący się nam z magicznym światem orientu. Jeżeli zależy nam na tym, aby wnętrza naszego mieszkania nie tylko były ładne, bardzo zadbane, ale także nieprzeciętne, niejako egzotyczne, orientalne, tego typu obrazy są strzałem w dziesiątkę.

Obrazów nowoczesnych w tym stylu nie trzeba oczywiście sprowadzać z Afryki, przecież wszystko można kupić pod adresem https://obrazynasciany.pl/sklep/obraz-motywy-marokanskie/ jak widzimy, obrazów przedstawiających marokańskie kafle jest naprawdę sporo. I naprawdę nie są one jakoś wygórowane cenowo. Przynajmniej nie tak jak marokańska ceramika.

 

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem