🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
ozdoby na ściany

Obraz jak okna

Dzisiejsze czasy stwarzają znacznie więcej możliwości w kupowaniu komfortowych mieszkań czy budowaniu domów, które są naszą własnością, a ich urządzanie nie stawia żadnych ograniczeń. W przeciwieństwie do zbiorowego budownictwa, w którym małe pokoje czy ogólny plan budynku narzuca nam pewne warunki, w domu nie musimy nikogo pytać o zgodę, jeśli chcemy wstawić inny układ okien. Nawet mieszkania w blokach – większe i bardziej funkcjonalne – umożliwiają aranżację samodzielnej sypialni lub salon w stylu japońskim. Poszukiwanie odmienności jest tak popularne, jak potrzebne, dlatego ta odmienność zaznacza się również w tematyce obrazów.

Jedną z nowości w dziedzinie obrazów są tryptyki, które już pewien czas temu zyskały popularność pojawiając się na ścianach nowoczesnych mieszkań i domów. Do tych ciekawych i stwarzających wiele możliwości kompozycji można dodać jeszcze interesujący temat, jakim jest widok okna, które pojawia się na obrazie w bardzo realistycznej formie. Obraz, jak okna znajdujący się na stronie http://obrazynasciany.pl/sklep/tryptyk-na-oknami-jesien/ to doskonały przykład takiej kompozycji, przygotowanej w sposób, który do złudzenia naśladuje prawdziwe okno w ścianie budynku. Różnica sprowadza się jedynie do przestrzennej formy obrazu, który nie integruje się z płaszczyzną ściany, a odstaje od niej.

Obraz jak okna – Twój pomysł na ozdobę pokoju

Przedstawiony obraz, jak okna jest tylko jedną z takich kompozycji, przyciągającą uwagę wyjątkowymi, ciepłymi kolorami, jakie zdobią jesienną przyrodę. Las w powodzi złotych liści dodaje kompozycji ciepła i jest wyjątkowo piękny, dlatego budzi przyjemne skojarzenia i sprawia, że pokój kąpie się w złotych promieniach. Intensywności kompozycji dodaje też imitująca drewno brązowa rama, dzięki której odnosimy nieodparte wrażenie przeniesienia się do małego domku w lesie, gdzie możemy zrelaksować się po codziennej porcji stresu. Taki obraz nie tylko podnosi temperaturę wnętrza, ale też jest wyjątkowo realistyczny rozbudzając naszą wyobraźnię.

Obrazy imitujące okna to znacznie bogatsza gama kompozycji, w których wspólnym elementem jest przedstawienie kanwy na krośnie, jako otworu okiennego, otoczonego tradycyjną ramą z poprzeczkami. Kolorystyka ramy – brązowa, złota, biała – w dużym stopniu decyduje o klimacie samego obrazu, który może być ciepły i przyjemny w odbiorze lub chłodny, orzeźwiający. Drugim elementem decydującym o kompozycji jest przedstawiony widok za oknem. Podobnie, jak w naturze, każdy z krajobrazów wywołuje w nas inne emocje, od radości letniego, słonecznego nieba, przez przyjemną nostalgiczną jesień po chłodny krajobraz zimowy, zachęcający do zabaw na śniegu lub spacerów po zasypanym parku.

obraz jak okna dekoracje na ściany 19305-a-w3 dekoracje ścienne

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem