20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
Obraz do salonu stary rower

Obraz do salonu stary rower to specyficzne dekoracje ścienne, które doskonale sprawdzą się w tradycyjnym stylowym wnętrzu

Obraz do salonu stary rower nadadzą nietuzinkowego charakteru

Obraz do salonu stary rower to specyficzne dekoracje ścienne. Które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych tradycyjnie, jak również w takich, których właściciele postawili na styl vintage. Domowy salon utrzymany w konwencji minimalistycznej lub industrialnej zyska natomiast, gdy udekorujemy go obrazem do salonu stary rower utrzymanymi w soczystej kolorystyce. Doskonałym pomysłem jest powieszenie w salonie wydrukowanego na obrazie zdjęcia lub grafiki ze starym rowerem albo autem w odpowiednio dobranej ramie. Obraz do salonu stary rower wspaniale podkreśli charakter retro dekoracji i sprawi, że taka ozdoba jeszcze bardziej będzie przyciągała wzrok każdego, kto nas odwiedzi. Intensywne barwy obrazów i emanująca z nich energia, nadadzą salonowi nietuzinkowego charakteru. Z kolei czarno-białe fotografie wydrukowane na płótnie i ewentualnie podbarwione sepią wprowadzą do wnętrza stylowy klimat starych fotografii lub rycin. Choć obrazy do salonu stary rower pozornie dodają „męskiego” szlifu pomieszczeniom, nie są zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn. Wiele pań z pewnością doceni obrazy do salonu stary rower, sfotografowanych na tle zabytkowej architektury, które znakomicie ozdobią nie tylko domowy salon, przedpokój lub kuchnię. Polecamy :

  • obraz do salonu stary rower – dyptyk
  • obraz do salonu stary rower – tryptyk
  • obraz do salonu stary rower – kaskada

Obraz do salonu stary rower to dekoracje wysokiej jakości w ramie lub bez

Niektóre obraz do salonu stary rower  mogą wystąpić w formie wieloczęściowych kompozycji jako dyptyki, tryptyki lub przedstawienia kaskadowe. Poszczególne części tego typu obrazów, pomimo że stanowią integralną całość doskonale mogą wyglądać również jako pojedyncze elementy dekoratorskie.

Który można rozdzielić pomiędzy dwa pomieszczenia, lub też powiesić w znacznej odległości od siebie w jednym wnętrzu. Za pośrednictwem strony internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/motoryzacja/ znajdziemy dekoracje nie tylko ze stylowymi rowerami, ale również z motocyklami i samochodami. Wszystkie obraz do salonu stary rower  charakteryzują się wysoką jakością wykonania na każdym etapie produkcji i solidnością materiałów, na jakich zostały wydrukowane.

Zobacz obraz do salonu stary rower na stronie naszego sklepu   

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem