🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obraz do pokoju

Obraz do pokoju to doskonały sposób, aby uzupełnić aranżację wnętrza

Obraz do pokoju idealnie dopasuje się do stylistyki pomieszczenia

Obraz do pokoju wieszane na ścianach to doskonały sposób, aby uzupełnić aranżację wnętrza i sprawić, aby nabrało zdecydowanego charakteru. Aby jednak współczesne obraz do pokoju dobrze wyglądały na ścianie, dobrze jest dokładnie przemyśleć całą zaplanowaną kompozycję dekoratorską i wziąć pod uwagę ogólną stylistykę pomieszczenia. Istotne jest, aby nasze obraz do pokoju nie zginęła w natłoku innych dodatków lub nie zaburzała harmonii wnętrza. Ważne jest więc rozmieszczenie mebli, kąt padania światła i wysokość, na której powiesimy obrazy do pokoju. Istnieją pewne ogólne zasady, obowiązujące w tej kwestii. I tak tradycyjnie dobrym miejscem na ozdobienie ściany obrazem do pokoju jest na przykład przestrzeń nad kanapą lub stołem w salonie. W przedpokoju najlepiej będzie się prezentowała obraz do pokoju powieszona nad niską komodą, zaś w sypialni najodpowiedniejszym miejscem dla jej wyeksponowania będzie ściana nad łóżkiem. Pamiętajmy również o tym, że obraz do pokoju nie zawsze musi wisieć – można go po prostu oprzeć o ścianę, stawiając na podłodze lub jakimś podwyższeniu. Polecamy :

  • obraz do pokoju dyptyki
  • obraz do pokoju tryptyki
  • obraz do pokoju kaskady

Zobacz obraz do pokoju na stronie naszego sklepu internetowego 

Obraz do pokoju to klasyczne dzieła i nowoczesne grafiki

Bogactwo uniwersalnych wzorów prezentowanych na nowoczesnych obrazach do pokoju, pozwala do każdego pomieszczenia dobrać odpowiednią dekorację.

Obraz do pokoju mogą występować w formie klasycznej, wydrukowane na jednym płótnie, lub być podzielone na panele, które składają się na jedną całość. Więcej wskazówek dekoratorskich, dotyczących prawidłowego aranżowania pomieszczeń znajdziemy na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/obrazy-do- salonu/. Za pośrednictwem strony możemy również zaopatrzyć się w interesujące ozdoby ścienne, które sprawią, że wybrane pomieszczenie nabierze stylu i elegancji.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem