🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Obrazy nowoczesne kwiaty – bogata kategoria dekoracji

Nie ma zapewne bardziej uniwersalnej i urozmaiconej tematyki obrazów, niż motywy kwiatowe. Imponująca jest już sama liczba gatunków, a jeśli dodać do niej ilość odmian naturalnych, sztucznie krzyżowanych przez człowieka lub w wyniku zmian środowiskowych gama możliwości jest naprawdę ogromna. Jej zakres zwiększają jeszcze techniki przetwarzania obrazów, dzięki którym powstają futurystyczne, nierealne, enigmatyczne kompozycje, dla których kwiaty są jedynie inspiracją. Jednym z czynników wpływających na rozmaitość nowoczesnych obrazów z kwiatami jest spojrzenie fotografa, który w tulipanie dostrzega wyjątkowe piękno i potrafi zaprezentować je w nietypowym ujęciu.

Nowoczesne obrazy kwiaty to nie tylko wyjątkowe kompozycje ze strony http://obrazynasciany.pl/obrazy/kwiaty/, ale również tysiące innych propozycji, które właściciel wnętrza może stworzyć samodzielnie wybierając odpowiedni motyw i zamawiając go we własnej barwie, wielkości, z indywidualnie dopasowanym filtrem czy w układzie wieloelementowym. Na obrazach kwiaty zyskują swoje nowe oblicze przybierając formy nieznane naturze, ale doskonale pasujące do kanap, poduszek czy zasłon. Dzięki temu to nie tylko bardzo bogata kategoria dekoracji, ale również zaliczana do niezwykle uniwersalnych, sprawdzających się zarówno w salonach, jak i łazienkach, biurach czy sklepach.

Obrazy nowoczesne kwiaty

Uniwersalność nowoczesnych obrazów z kwiatami nie oznacza jednak, że można je wybierać chaotycznie i bez zwracania uwagi na formę. Kwiatowe kompozycje posiadają własny charakter i przemawiają do obserwatora w określony sposób. Różnica pomiędzy wrzosem na drewnianym blacie stołu, a czerwoną różą w towarzystwie lampki czerwonego wina jest zauważalna nawet dla osoby, która niewiele wie o zasadach kompozycji i kolorystyce. Nowoczesne obrazy kwiaty niosą w sobie ukryty przekaz, dzięki któremu można tworzyć stylizację wnętrza – rustykalną dzięki makom, prowansalską z udziałem lawendy czy francuską z różami.

Nowoczesne obrazy z kwiatami to kategoria tematyczna, w której zawsze znajdzie się coś pasującego do wystroju, dlatego zwarto zajrzeć do niej podczas wybierania dekoracji. Kwiaty w odpowiednim ujęciu, z zastosowaniem filtrów i technik przetwarzania obrazu sprawdzą się nawet w typowo męskich wnętrzach, a w niektórych aranżacjach zaakceptuje je też zbuntowany nastolatek. Do dyspozycji jest też bogata opcja dzielenia kompozycji na dyptyki, tryptyki czy obrazy kaskadowe, które są nowoczesne przez samą swoją formę, a nie dzięki klasycznemu tematowi. Dla romantyków zostaje też sepia, a dla zwolenników bardzo współczesnych modnych kreacji obrazy z kwiatami w wersji czarno-białej.

Obraz krokusy Obraz czosnekobrazy magnolietryptyk zatopione kwiaty

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem