🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
ozdoby z drzewami

Zobacz ładne obrazy na ściany

Dekorowanie ścian obrazami to jedna z popularniejszych form urozmaicania aranżacji, praktykowana już od wielu stuleci. W przeszłości obrazy były w zasadzie jednym z nielicznych sposobów zdobienia, obok rzeźby czy kompozycji z suszonych roślin. Dziś możliwości są znacznie większe jednak nad tapetami, naklejkami ściennymi czy malowanymi wzorami obrazy mają tę przewagę, że są bezpieczne. Niewątpliwą zaletą takich dodatków jest możliwość ich natychmiastowego zdjęcia ze ściany, jeśli okaże się, że kompozycja została źle dobrana i kłóci się z wystrojem wnętrza. Można je też szybko wymienić, kiedy się znudzą, lub postanowimy wymienić meble na te w innym kolorze.

W przeciwieństwie do obrazów fototapety czy naklejki to inwestycja na dłużej, a ich usunięcie lub wymiana wymagają już większego remontu, dlatego większość osób myśląc o ładnym dodatku do wnętrza wybiera obraz. Decyzja ta nie oznacza jednak, że nie pojawia się już żaden problem, bowiem kompozycję trzeba jeszcze wybrać, dopasowując ją zarówno do swoich upodobań, jak i do wystroju pomieszczeń. Z takim dodatkiem przecież funkcjonujemy na co dzień, dlatego nie wystarczy, że profesjonalny dekorator podpowie nam, co będzie się komponować w naszym konkretnym pokojem. Trzeba jeszcze ten obraz polubić, przeżywać w jego obecności pozytywne doznania emocjonalne, cieszyć się jego obecnością na ścianie salonu lub sypialni.

Ładne obrazy na ściany – kolekcje obrazów z pejzażami idealnych do salonu czy kuchni

Ładne obrazy na ściany to nie tylko te tradycyjne. W kolekcji na http://obrazynasciany.pl/ poza pejzażami i klasyczną architektura można też znaleźć wiele innych, bardziej nowoczesnych propozycji, które podobnie, jak piękny sielankowy widoczek mogą pozytywnie oddziaływać na nasze emocje. W kolekcji znalazły się na przykład kompozycje do kuchni, których tematyką są owoce i warzywa, a także kawa, przyprawy i akcesoria kuchenne. Na obrazie mogą pojawiać się zwierzęta w bardzo nietypowych ujęciach, jak w przypadku tryptyków, gdzie na każdym z paneli umieszczono jakiś przypadkowy fragment zebry. Nietypowe są też obrazy folkowe, abstrakcje, kompozycje z napisami.

Ładne obrazy na ściany to oczywiście pojęcie względne, bowiem podobnie, jak jednej osobie smakuje ciasto czekoladowe, a inna wprost przepada za pieczenią, tak i tutaj wybór odpowiedniej kompozycji jest wyłącznie kwestią gustu i osobistych preferencji. W sensie bardzo ogólnym mówiąc o ładnych obrazach zazwyczaj myślimy o naturze i jej przepięknych, fascynujących pejzażach, ale do tej kategorii z powodzeniem można też dodać reprodukcje malowane przez mistrzów. Zróżnicowanie tego pojęcia wynika poniekąd z ogólnej zmiany charakteru obrazów, bo chociaż wciąż pokazują one pejzaże i martwą naturę, to jest to już inny pejzaż i inna kompozycja przedmiotów niż te, jakie znamy z klasycznych dzieł renesansu czy innej epoki z przeszłości.

Ładne obrazy na ściany - ozdoby z drzewemobraz jasnowłosa kobieta i kwiaty  obraz jak malowany tropikalny krajobraz ozdoby z roślinami

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem