Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
obrazy konie

Konie na obrazach cieszą się wielką popularnością i wprowadzają niezwykły klimat do każdego wnętrza, które zdobią

Konie na obrazach to dekoracja która w podkreśli charakter nowoczesnych aranżacji wnętrz

Konie na obrazach to wyjątkowe dekoracje na ściany. Mówi się, że „koń to coś więcej niż zwierzę, to istota pełna tajemnic i mądrości”. Nieprzypadkowo więc wizerunki koni na obrazach cieszą się wielką popularnością i wprowadzają niezwykły klimat do każdego wnętrza, które zdobią. Konie na obrazach pasące się na łące lub uchwycone z rozwianymi grzywami w dzikim pędzie. Kare, kasztanowate, gniade albo siwe – konie wszystkich możliwych maści to doskonali modele. Wdzięk i emanująca z nich pierwotna siła sprawiają, że są to najbardziej fotogeniczne zwierzęta, jakie istnieją. Od wieków stanowiły zresztą inspirację dla malarzy, rzeźbiarzy i grafików. Którzy uwieczniali je w swoich pracach, gwarantując im stałe miejsce w panteonie najważniejszych dla człowieka zwierząt w dziejach całej ludzkości. Obrazy z końmi w roli głównej robią na ścianach duże wrażenie. Możemy zdecydować się na udekorowanie naszej domowej przestrzeni albo wnętrza biura lub lokalu usługowego grafikami utrzymanymi w naturalnych barwach lub czarno-białymi, niezwykle klimatycznymi obrazami z końmi. Polecamy :

  • konie na obrazach dyptyki
  • konie na obrazach tryptyki
  • konie na obrazach kaskady

Konie na obrazach to wyjątkowe dekoracje do każdego pomieszczenia

Niektóre obrazy przedstawiające końskie motywy zostały wydrukowane w formie kompozycji wieloelementowych, zastępujących pojedyncze płótno.  Takie kilkuczęściowe układy dekoratorskie to niezwykle ciekawa propozycja, która w szczególny sposób podkreśli charakter nowoczesnych aranżacji wnętrz.

Wśród propozycji obrazów z końmi zaprezentowanych na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/obrazy-konie/ znajdziemy różne materiały do wyboru, na których mogą zostać wydrukowane wybrane przez nas grafiki. Płótno typu „Canvas” to całkowicie naturalny, bawełniany podkład, polecany przykładowo do dekorowania sypialni albo salonu. Możemy zdecydować się również na płótno na którym uzyskano efekt szpachlowanej powierzchni, albo na sztuczne, ale najtrwalsze płótno poliwinylowe. Każdy obraz z końiem, który wybierzemy, można zamówić w rozmiarach odpowiadających gabarytom danego wnętrza, do którego jest przeznaczony. 

Zobacz konie na obrazach na stronie naszego sklepu  

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem