20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
kawa w dyptyku

Obrazy z kawą

Obrazy już od wielu stuleci stanowią element dekoracji wnętrz, jednak współczesność wprowadziła wiele zmian w tej dziedzinie, nie tylko wprowadzając nowe techniki i zasady kompozycji we wnętrzach, ale przede wszystkim znacznie rozszerzyła tematykę. O ile nadal można takie dekoracje sklasyfikować, jako pejzaże, architekturę, martwą naturę czy faunę i florę, o tyle w ramach każdej z kategorii pojawiło się wiele nowych elementów, niespotykanych dotąd lub nieco zmodyfikowanych. Jednym z przykładów są motywy kulinarne takie, jak prezentacje jedzenia, naczyń, zioła, przyprawy, owoce i warzywa, napoje oraz oczywiście kawa w wielu różnych formach i odmianach.

Kawa na obrazach zaprezentowana w zakładce http://obrazynasciany.pl/obrazy/kawowy/ to zarówno wykorzystanie naturalnych ziaren do tworzenia kompozycji, jak i napary kawowe w filiżankach, z dodatkiem różnych innych detali, tworzących całość wizualną. Kawa to również napisy, które do tej pory nie pojawiały się w sztuce tego rodzaju, a obecnie coraz częściej tworzą jej element, zarówno, jako forma grafiki o określonej linii i kolorystyce, jak i sama jej treść – wysoce wymowna i sugestywna. To idealna dekoracja do kuchni, jadalni czy lokalu gastronomicznego, ale jeśli pojawi się w saloniku również stworzy w nim przyjemny, podwieczorkowy klimat zachęcający do wypoczynku z filiżanką aromatycznego napoju i ciastkiem.

Kawowe kompozycje to przede wszystkim stonowana kolorystyka oscylująca w gamie od bieli do ciemnego brązu.

Takie barwy są bardzo ciepłe i doskonale harmonizują z naturalnym drewnem, dlatego wykorzystując motyw kawy można tworzyć przyjemne, bardzo relaksujące wnętrza. Kawowe ziarna to również ciekawa faktura, której wprawdzie nie możemy poczuć namacalnie, ale dzięki wyobraźni pamiętamy chropowatość i lekkość takich detali, dzięki czemu na obrazie tworzą pewne urozmaicenie spokojnej aranżacji, pozbawionej nadmiaru detali. Przyjemny klimat wprowadzi też widok filiżanki z ciemnym napojem i kawałkiem cynamonowej kory, budzącej jednoznaczne skojarzenia smakowo-zapachowe.

Obrazy z kawą na ścianie

Kawa na obrazach z założenia może być uważana za temat wyłącznie kuchenny lub przeznaczony do jadalni, jednak warto uzmysłowić sobie, że tego typu produkt to nieodłączny element relaksu, spędzania czasu wolnego w gronie najbliższych, przyjaciół, czy podczas wakacji w romantycznym lokaliku. Kawa dla wszystkich, którzy ją kochają jest nieodłącznym elementem przyjemności, odstresowania i delektowania się aromatem czy smakiem wykwintnego napoju w jednej z dostępnych dziś wersji. Z tego powodu obrazy z motywem kawy mogą pojawiać się wszędzie tam, gdzie poświęca się czas na taki relaks.

Obrazy z kawą - tryptyk kawowy tryptyk kawa obraz espressoobrazy do kuchni

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem