Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
jaki obraz do salonu

Jaki obraz do salonu ? dzięki oryginalnemu wzornictwu lub nietypowej formie ekspozycji, nadadzą wnętrzom nietuzinkowy klimat

Jaki obraz do salonu kolorowy lub czarno-biały ?

Jaki obraz do salonu ? Współczesna sztuka dekoratorska ma do zaoferowania wiele interesujących propozycji grafik, które dzięki oryginalnemu wzornictwu lub nietypowej formie ekspozycji, nadadzą wnętrzom nietuzinkowy klimat. Jaki obraz do salonu ? Nowoczesny obraz to jedno z takich rozwiązań zdobniczych, które – odpowiednio dobrane – można zastosować w każdym pomieszczeniu, między innymi w domowym salonie. Jaki obraz do salonu ? Świetnym sposobem na dodanie uroku wnętrzom klasycznym i tradycyjnym będzie powieszenie na ścianach wydrukowanych na płótnie reprodukcji barwnych dzieł malarskich współczesnych twórców. Z kolei w nowoczesnych salonach sprawdzą się oszczędne w formie i treści grafiki, charakteryzujące się spokojną kolorystyką i prostą stylistyką. Jaki obraz do salonu ? Osobną kategorię stanowią obrazy z wydrukowanymi fotografiami. I w ramach tej kategorii również mamy multum propozycji, począwszy od pejzaży przyrodniczych i miejskich – idealnych do dekorowania ścian we wnętrzach minimalistycznych – a skończywszy na klimatycznych kolażach z zabytkową architekturą albo starymi samochodami, wręcz stworzonych do pomieszczeń w stylu retro. Polecamy :

  • jaki obraz do salonu – dyptyk
  • jaki obraz do salonu – tryptyk
  • jaki obraz do salonu – kaskada

Zobacz jaki obraz do salonu znajdziesz na stronie naszego sklepu  

Jaki obraz do salonu w eleganckiej ramie

Nowoczesne obrazy mogą zadziwiać nie tylko treścią, ale również formą kompozycyjną płótna, na którym zostały wydrukowane.

Jaki obraz do salonu ? Zamiast klasycznej, jednoelementowej formy możemy wybrać wieloczęściowe kompozycje, stanowiące zintegrowaną całość. Mamy więc dyptyk, tryptyk, czy też obraz złożony z czterech elementów. Jaką dekorację do salonu ? Dekoracje tego typu będą wyglądały najlepiej w salonach urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym lub industrialnym. Obrazy autorstwa współczesnych twórców znajdziemy na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-salonu/. Dzięki dostępnym na tej stronie obrazom możemy dodać naszemu salonowi wyjątkowego charakteru. Każda grafika nabierze elegancji jeśli dodatkowo oprawimy ją w odpowiednio dobrane ramy.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem