grafika na ścianie w pokoju

Grafika na ścianie w pokoju to szykowne i klimatyczne dekoracje dla każdego

Grafika na ścianie w pokoju to dekoracja do każdego wnętrza

Grafika na ścianie w pokoju charakteryzują się różnorodnością stylów, w jakich zostały wykonane, technik, kolorystyki i przekazu. Bez wątpienia jednak odpowiednio dobrane grafika na ścianie w pokoju stanowią szykowną dekorację. Którą możemy powiesić w każdym pokoju naszego domu, przez co podkreślimy jego charakter i klimat. Delikatne grafiki na ścianę nakreślone subtelnymi kolorami na białym tle przedstawiające na przykład eteryczne pióra, kwiaty, serca albo wizerunki zwierząt wprowadzą do niewielkich pomieszczeń klimat lekkości, bez obciążania ich. Z kolei grafiki na ścianie w pokoju charakteryzujące się bardziej intensywną kolorystyką będą dominującą dekoracją w obszerniejszych wnętrzach i będą przykuwać uwagę każdego, kto na nie spojrzy. Decydując się na udekorowanie pokoju grafiką, dobrze jest pamiętać o kilku kluczowych zasadach aranżacji wnętrz. Jeśli chcemy powiesić w pokoju jedną dużą grafikę, najlepiej gdy znajdzie się ona w centralnym punkcie wnętrza. Na przykład nad kanapą, nad stołem, lub nad łóżkiem. Istotne jest, aby grafika na ścianie w pokoju została umieszczona symetrycznie po środku poziomej linii, wyznaczonej przez dany mebel. Pamiętajmy jednocześnie, że idealna wysokość, na której wieszamy pojedynczą dekorację. Nie powinna przekraczać wysokości linii oczu osoby średniego wzrostu. W ten sposób nasza grafika zostanie najkorzystniej wyeksponowana i nikt nie przejdzie koło niej obojętnie. Polecamy :

  • grafika na ścianie w pokoju – tryptyki z kwiatami
  • grafika na ścianie w pokoju –  dyptyki z pejzażem
  • grafika na ścianie w pokoju – plakaty z napisami

Grafika na ścianie w pokoju to obrazy, tryptyki i dyptyki

Jeżeli decydujemy się powiesić obok siebie kilka mniejszych grafik na ścianie w pokoju. Możemy wybrać jeden spośród wielu układów kompozycyjnych – pionowych, poziomych lub też kaskadowych.

Dobrze jest pamiętać o tym, że grafiki na ścianę w pokoju o różnej wielkości umieszczamy w jednej linii, wyrównując do górnych lub dolnych części ram. Na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-salonu/ znajdziemy wiele niezwykle interesujących prac autorstwa współczesnych grafików. Niektóre z nich zostały wyeksponowane w formie nietypowych układów kompozycyjnych tworząc dyptyki lub tryptyki, które doskonale wpasują się w nowoczesny styl aranżacji wnętrz.

Zobacz jak prezentuje się grafika na ścianie w pokoju na stronie naszego sklepu  

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem