🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obraz turkusowa róża

Fotoobrazy na płótnie

Fotoobrazy na płótnie to ujęcie nowoczesnej sztuki fotografii w tradycyjną formę, zarezerwowaną przez całe wieki tylko dla malarstwa. Dzięki współczesnej technice, wyeksponowane w ten sposób zdjęcia nabierają spektakularnego charakteru, a wysoka jakość ich wykonania pozwala przeobrazić monotonne wnętrze w intrygującą galerię. Wydrukowanie fotografii na płótnie dodaje jej szlachetnego szlifu, a bogactwo uniwersalnych wzorów, które proponują dekoratorzy, pozwala do każdego pomieszczenia dobrać odpowiedni fotoobraz. Mamy więc panoramy miast, zabytkowe uliczki, drzewa i kwiaty, które mogą występować zarówno w stonowanej kolorystyce, jak i w jaskrawych barwach. W zależności od aranżacji pomieszczenia, można przebierać wśród zimnych lub ciepłych tonacji zdjęć. Ich wersje czarno- białe lub pokryte sepią to nastrojowa propozycja do wnętrz, utrzymanych w stylu retro lub rustykalnym.
Dekoracje tego typu mogą występować w formie klasycznej, wydrukowane na jednym płótnie, lub być podzielone na prostokątne panele, które składają się na jedną całość. Taki układ kompozycji obrazu może zostać ujęty jako dyptyk, tryptyk lub wieloelementowa konstrukcja kaskadowa, pozornie chaotyczna, ale tworząca zintegrowany monolit. Taki oryginalny sposób ukazania zdjęć doskonale sprawdzi się w nowoczesnym, oszczędnie urządzonym wnętrzu. Miejskie widoki architektoniczne, krajobrazy przyrodnicze lub motywy roślinne znakomicie nadają się do tej formy przedstawień.

Fotografie, na których są zwierzęta, albo kolaże z elementami sportowymi sprawdzą się w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym. Natomiast zdjęcia soczystych owoców, butelek z przejrzystego szkła lub zbliżenia ziaren kawy upiększą każdą, nawet najmniejszą kuchnię.

Wszystkie prace, przedstawione na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/ są wydrukowane na płótnie, naciągniętym na sosnowe blejtramy, czyli ramy z profilowanych listew. Dzięki takiej formie wykonania, fotoobrazy stanowią kompletną dekorację, gotową do powieszenia na ścianę.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem