🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obrazy do salonu glamour

Ekskluzywne obrazy do salonu to doskonały sposób, aby uzupełnić aranżację wnętrza i sprawić, aby nabrało zdecydowanego charakteru

Ekskluzywne obrazy do salonu idealne do Twojego salonu

Ekskluzywne obrazy do salonu to doskonały sposób, aby uzupełnić aranżację wnętrza i sprawić, aby nabrało zdecydowanego charakteru. Aby jednak ekskluzywne obrazy do salonu dobrze wyglądały na ścianie, dobrze jest dokładnie przemyśleć całą zaplanowaną kompozycję dekoratorską i wziąć pod uwagę ogólną stylistykę pomieszczenia. Istotne jest, aby nasza ekskluzywne dekoracje do salonu nie zginęła w natłoku innych dodatków lub nie zaburzała harmonii wnętrza. Ważne jest więc rozmieszczenie mebli, kąt padania światła i wysokość, na której powiesimy ekskluzywne obrazy do salonu. Istnieją pewne ogólne zasady, obowiązujące w tej kwestii. I tak tradycyjnie dobrym miejscem na ozdobienie ściany ekskluzywnym obrazem do salonu jest na przykład przestrzeń nad kanapą lub stołem w salonie. W przedpokoju najlepiej będą się prezentowały ekskluzywne dekoracje do salonu powieszona nad niską komodą, zaś w sypialni najodpowiedniejszym miejscem dla jej wyeksponowania będzie ściana nad łóżkiem. Pamiętajmy również o tym, że ekskluzywne obrazy do salonu nie zawsze muszą wisieć– można go po prostu oprzeć o ścianę, stawiając na podłodze lub jakimś podwyższeniu. Polecamy :

  • ekskluzywne obrazy do salonu – dyptyki
  • ekskluzywne obrazy do salonu – tryptyk
  • ekskluzywne obrazy do salonu – kaskada

Zobacz ekskluzywne obrazy do salonu na stronie naszego sklepu 

Ekskluzywne obrazy do salonu to dekoracje wysokiej jakości

Bogactwo uniwersalnych wzorów prezentowanych na ekskluzywnych dekoracjach do salonu, pozwala do każdego salonu dobrać odpowiednią dekorację.

Mamy więc do wyboru ekskluzywne dekoracje do salonu reprodukcje klasycznych dzieł malarskich, grafik albo fotografii przedstawiających panoramy miast, zabytkowe uliczki, drzewa i kwiaty, które mogą występować zarówno w stonowanej kolorystyce, jak i w jaskrawych barwach. W zależności od aranżacji pomieszczenia, można przebierać wśród zimnych lub ciepłych tonacji ekskluzywnych dekorów do salonu. Ich wersje czarno- białe lub pokryte sepią to nastrojowa propozycja do wnętrz, utrzymanych w stylu retro lub rustykalnym. Ekskluzywne dekoracje do salonu tego typu mogą występować w formie klasycznej, wydrukowane na jednym płótnie, lub być podzielone na panele, które składają się na jedną całość. Więcej wskazówek dekoratorskich, dotyczących prawidłowego aranżowania pomieszczeń znajdziemy na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-salonu/ Za pośrednictwem powyższej strony możemy również zaopatrzyć się w interesujące ozdoby ścienne, które sprawią, że wybrane pomieszczenie nabierze stylu i elegancji.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem