🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
duże obrazy do salonu

Duże obrazy do salonu elegancką ozdobę, która nada blasku najbardziej monotonnym pomieszczeniom

Duże obrazy do salonu to wysokiej jakości dekoracje

Duże obrazy do salonu elegancką ozdobę, która nada blasku najbardziej  monotonnym pomieszczeniom. Niezawodnym sposobem, aby ożywić nasz domowy salon jest stworzenie na jego ścianach prywatnej galerii z dużymi obrazami do salonu i zdjęciami. Jeśli pozwala na to stan konta, możemy zainwestować oryginalną pracę któregoś z utalentowanych artystów. W przeciwnym razie znakomitym rozwiązaniem będzie powieszenie na ścianie wydrukowanych na płótnie reprodukcji duże obrazy do salonu, grafik lub fotografii. Trzeba podkreślić, że współcześnie taki sposób eksponowania prac artystycznych charakteryzuje wysoka jakość wykonania, opierająca się na wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii wydruków cyfrowych i najlepszych materiałów. Dlatego też duże obrazy do salonu z reprodukcjami stanowią elegancką ozdobę, która przyda blasku najbardziej monotonnym pomieszczeniom. Polecamy:

  • duże obrazy do salonu z reprodukcjami
  • duże obrazy do salonu z motywem starych aut i motocykli
  • duże obrazy do salonu z pejzażami

Duże obrazy do salonu to duży wybór wzorów

Salon zajmuje bardzo szczególne miejsce w naszym domu. To w nim na ogół koncentruje się życie rodzinne i towarzyskie, więc od niego najczęściej zaczynamy etap dekorowania naszego domu czy też mieszkania.

W zależności od ogólnej aranżacji salonu możemy zdecydować się na ozdobienie jego ścian wydrukowanymi na obrazach prostymi rysunkami, charakteryzującymi się oszczędną grafiką, lub barwnymi pracami malarskimi nawiązującymi do malarstwa figuratywnego, abstrakcyjnego lub symbolicznego. Oczywiście można wybrać duże obrazy do salonu reprodukcje któregoś z klasycznych dzieł malarstwa światowego, jednak warto wpierw zapoznać się z twórczością współczesnych, czasem niezwykle utalentowanych artystów. Wszyscy zainteresowani udekorowaniem ścian w salonie oryginalnymi i nowoczesnymi obrazami koniecznie powinni zajrzeć na stronę internetową http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-salonu/. Wszystkie duże obrazy do salonu są wydrukowane na płótnie naciągniętym na sosnowe blejtramy, imitujące krosna, na których powstają dzieła malarskie. Nadaje to obrazom szlachetny wygląd i sprawia, że nasz salon wygląda elegancko i stylowo. Dodatkowym atutem obrazów może być oprawienie ich w ramy.

Zobacz duże obrazy do salonu na stronie naszego sklepu  

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem