20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
obraz dama z łasiczką

Dekorowanie pokoju obrazem

Wnętrzarstwo to bardzo trudna branża, która wymaga nie tylko zdobycia dyplomu dekoratora wnętrz, co zresztą w naszym kraju nie jest obowiązkiem, ale również zamysłu artystycznego. Dekorowanie własnego mieszkania jest jeszcze trudniejsze. Najpierw przychodzi czas na wykończenie i remont. Ozdoby to wisienka na torcie, która ma jedynie podkreślić styl panujący w pomieszczeniach. O czym nie można zapominać urządzając swój dom? Na pewno o tym, żeby nie balansować pomiędzy różnymi trendami mody. Doświadczenie już wielu ludzi nauczyło, że najlepiej sprawdzają się domy, w których wszystkie wnętrza utrzymane są podobnym klimacie.

Najpopularniejszą formą zdobnictwa jeśli chodzi o wystrój jest dekorowanie pokoju obrazem. Te nowoczesne przedstawiają nie tylko żywą naturę, jak miało to miejsce kilkanaście lat temu. Oprócz kwiatów, drzew czy krajobrazu motywem wiodącym na obrazach bywa motoryzacja, znane miasta, postacie, abstrakcje, formy geometryczne czy przedmioty codziennego użytku. Niewiele osób potrafi sobie wyobrazić jak fantastycznie może wyglądać pozornie zwyczajny trójkąt na kolorowym tle.

Takie niebanalne obrazy najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach nowoczesnych, gdzie panuje prostota, elegancja i minimalistyczne formy. Oprócz dekoracji i głównego stylu ważne są również faktury, które także trzeba odpowiednio do siebie dopasować, aby wspólnie mogły stworzyć jakąś sensowną spójną całość. Zimny beton, który jest dziś tak modny na pewno nie będzie dobrze wyglądał w połączeniu z miękkim pluszem znajdującym się na poduszkach oraz wiszącym na ścianie obrazem przedstawiającym wylegującego się w wodzie hipopotama.

Jak widać każdy detal może mieć znaczenie. Często nawet niewielki obraz może bardzo dużo zmienić. Nie bez powodu projektanci wnętrz są tak pożądani na rynku. Przechodząc pod adres: http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-salonu/ można się przekonać, że wybór odpowiedniego obrazu pasującego do wnętrza to wcale nie taka prosta sprawa jak mogłoby się wydawać oraz że nasz zamysł artystyczny w pewnych kwestiach mocno kuleje.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem