🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
Reprodukcje malarzy

Dekoracje obrazy na ścianę

Dekorowanie domu to wisienka na torcie w procesie aranżacji wnętrza i chyba najprzyjemniejsza część projektowania wyglądu własnej przestrzeni. Wieszanie na ścianach obrazów od wieków przełamuje monotonię pomieszczeń i nadaje im indywidualnego charakteru. Współcześnie nie jesteśmy jednak ograniczeni koniecznością ozdabiania naszych domów olejami w ciężkich, złoconych ramach lub klasycznymi akwarelami. Nowoczesne obrazy to również te lekkie i przejrzyste grafiki, plakaty typograficzne lub zdjęcia wykonane przy użyciu najnowszych technik.
Przed zawieszeniem obrazu, dobrze jest dokładnie przemyśleć całą planowaną kompozycję ściany i jej otoczenia, tak, aby nasza dekoracja nie zginęła w natłoku innych dodatków lub nie zaburzała harmonii pomieszczenia.

Ważne jest rozmieszczenie mebli, kąt padania światła i wysokość, na której powiesimy obraz. Istnieją pewne ogólne zasady, obowiązujące w tej kwestii. I tak tradycyjnie dobrym miejscem na ozdobienie ściany obrazem jest na przykład przestrzeń nad kanapą lub stołem w salonie. W przedpokoju najlepiej będzie się prezentowała grafika powieszona nad niską komodą,

Zaś w sypialni najodpowiedniejszym miejscem dla jej wyeksponowania będzie ściana nad łóżkiem. Pamiętajmy również o tym, że obraz nie zawsze musi wisieć – można go po prostu oprzeć o ścianę, stawiając na podłodze lub jakimś podwyższeniu. W Internecie aż się roi od bogactwa wzorów i gatunków ozdób ściennych, a ich zamówienie online zajmuje mniej niż dwie minuty. Grafiki są drukowane na papierze lub płótnie, możemy je według własnych upodobań oprawić w passe-partout lub wstawić w ramy.

Nowoczesne obrazy są też wspaniałym pomysłem na prezent dla miłej sercu osoby, gdy uwzględnimy jej gust, osobowość, zainteresowania, no i… oczywiście wystrój domu, w którym mieszka. Na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/ na pewno znajdziemy coś dla siebie lub bliskich. Zaś wielbicielom sztuki tradycyjnej zawsze pozostaje możliwość udekorowania swojego wnętrza reprodukcją któregoś z klasycznych dzieł malarskich.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem