20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
obrazy z drzewami

Ciekawe obrazy do małego pokoju

Małe pomieszczenia to problem wielu rodzin mieszkających w blokowiskach dużych miast czy niewielkich domkach jednorodzinnych budowanych ekonomicznie i z oszczędnością materiałów. Dziś wprawdzie możliwości w tej dziedzinie są nieograniczone, ale tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na przestronne apartamenty pochłaniające znaczne kwoty nie tylko podczas zakupy, ale i na ich utrzymanie. Małe mieszkania są wprawdzie naszym problemem, ale nie oznacza to, że muszą być zaniedbane i nie można postarać się o naprawdę piękną, przyciągającą uwagę aranżację. Dzięki odpowiednim dekoracjom można im też dodać nieco przestrzeni.

Dla większości osób, a z pewnością dla wszystkich dekoratorów nie jest tajemnicą, że odpowiednio dobrane kolory i dekoracje mogą przekształcić małe pomieszczenie w piękny, przestronny pokój o bardzo przyjemnym odbiorze. Efekt powiększenia można uzyskać stosując jasne kolory, a także odpowiednie motywy obrazów do małego pokoju, posiadające tzw. głębię. Jedną z propozycji mogą być zgromadzone w kolekcji na stronie http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-salonu/ ciekawe obrazy do małego pokoju, które nie tylko będą piękną ozdobą wnętrza, podkreślą styl wystroju i stworzą jego klimat, ale też optycznie powiększa wnętrze.

Ciekawe obrazy do małego pokoju

Nie wszystkie obrazy z kolekcji mają zdolność dodawania przestrzeni. Najbardziej odpowiednie do tego celu są obrazy przedstawiające otwarte krajobrazy, które umieszczone na ścianie tworzą wrażenie otwartego okna z fantastycznym widokiem po drugiej stronie, pozwalającym zaczerpnąć głęboki haust powietrza. Do takich kompozycji zaliczają się zarówno piękne zachody słońca nad morzem, panoramy z doskonale znanym i rozpoznawalnym mostem Golden Gate, otwarte pola i ciągnące się w nieznane leśne drogi, mostki, falochrony wybiegające w morze i inne tego typu kompozycje, w których horyzont wyznacza biegnąca gdzieś bardzo daleko prosta linia.

Ciekawe obrazy do małego pokoju to jednak nie tylko te powiększające wnętrza. Osoby, które lubią przytulne, przyjazne zakątki i bardzo dobrze czują się w otoczeniu wielu przedmiotów mogą też stworzyć w takim miejscu swój własny świat – męski lub kobiecy, a także przyjemny pokoik dziecięcy czy dla nastolatka. W kolekcji znalazły się też ciekawe obrazy do małego pokoju przedstawiające romantyczne kompozycje kwiatowe w ciekawych kombinacjach kolorystycznych, zarówno te realne, jak i modyfikowane komputerowo, dzięki czemu nabierają nieco baśniowego, fantastycznego kształtu. Nie brakuje tu też romantycznych róż w tonacji retro, nowoczesnych, kolorowych obrazów malowanych farbą olejną i wielu innych ciekawych kompozycji.

ozdoby z panoramą miasta obrazy z pejzażem obrazy z drzewami kaskada z brzozami

 

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem