20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
ozdoby one color

Aranżacje salonu obrazy tryptyki

Nowoczesne budownictwo oraz znacznie większe możliwości posiadania większej powierzchni mieszkań to również okazja do aranżowania wnętrz o konkretnym przeznaczeniu, na które brakowało miejsca a dwu czy trzypokojowych lokalach blokowisk z ubiegłej epoki. W domach jednorodzinnych i mieszkaniach nowoczesnych bloków, w których trzy pokoje zajmuje nawet samotne małżeństwo zawsze pozostaje miejsce na salon nazywany też często pokojem wspólnym. Aranżacje salonu rządzą się swoimi własnymi prawami, a im więcej osób zamieszkuje w domu czy mieszkaniu, tym więcej aspektów trzeba wziąć pod uwagę w urządzaniu takiego wnętrza.

Planując wystrój salonu trzeba w nim uwzględnić potrzeby i upodobania wszystkich domowników, bowiem z założenia będą oni spotykać się w tym miejscu każdego dnia, aby spędzić wspólnie trochę czasu. Nowoczesne salony wymagają też nowoczesnych dekoracji, do których z pewnością zaliczają się obrazy tryptyki. Te ciekawe kompozycje wyróżniają się bardzo szeroką gamą tematyczną i kolorystyczną nieodbiegającą zróżnicowaniem i bogactwem od tradycyjnych obrazów jednak mają jeszcze jeden dodatkowy walor – podział na trzy elementy. To cecha, dzięki której możliwe jest doskonałe dopasowanie parametrów obrazu do niemal każdego wnętrza, a także tworzenie ciekawych układów asymetrycznych.

Aranżacje salonu obrazy tryptyki

Aranżacje salonu, w których można wykorzystać tryptyki z kolekcji na stronie http://obrazynasciany.pl/obrazy/tryptyki/ umożliwiają stworzenie bardzo przyjemnego, w dużym stopniu neutralnego klimatu, który będzie akceptowany przez każdego domownika i przychodzących z wizytą gości. W większości są to kompozycje z motywami roślinnymi, jak tradycyjne motywy leśne, parki i aleje, bukiety kwiatów, a także kolorowe dmuchawce w dużym powiększeniu. Inną kategorię wzorów stanowi kolekcja motywów architektonicznych, w wersji tradycyjnej, stylowej i tych nawiązujących do współczesnych wielkich miast. Znajdą się także bardzo nowoczesne abstrakcje, motoryzacja, grafiki w różnym stylu i wiele innych.

Tryptyki uważane są za obrazy nowoczesne, co nie oznacza oczywiście, że z ich pomocą nie można tworzyć wnętrza stylowego. Podział kompozycji jest nawiązaniem do współczesnych trendów, jednak aranżacje salonu w klimacie retro, prowansalskim, rustykalnym będą też pięknie prezentować się z tryptykiem o odpowiedniej tematyce. Może to być na przykład łąka pełna czerwonych maków, pole lawendy, tryptyk ze stylowym zielnikiem czy motywami ludowymi. Niewątpliwym atutem takich obrazów jest też możliwość dopasowania układu poziomego lub pionowego, a także proporcji i symetrycznego lub asymetrycznego podziału na moduły, dzięki któremu można równoważyć wystrój salonu.

Aranżacje salonu obrazy tryptyki - tryptyk klimt drzewo życia tryptyki z mostami  tryptyk z dmuchawcami ozdoby na ściany

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem