Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
abstrakcyjne obrazy na płótnie

Abstrakcyjne obrazy na płótnie intrygujące dekoracje ścienne, obok których trudno przejść obojętnie

Abstrakcyjne obrazy na płótnie to elementy nowoczesnej sztuki we współczesnym wnętrzu

Abstrakcyjne obrazy na płótnie z definicji unikają obrazowania rzeczywistości. Wystrzegając się wszelkich skal, perspektyw i proporcji występujących w prawdziwym świecie, stanowią wyjątkowo intrygującą dekorację ścienną, koło której trudno przejść obojętnie. Abstrakcyjne obrazy na płótnie doskonale komponują się z niemal każdą aranżacją wystroju pomieszczeń. Spokojne kompozycje, jak również dynamiczne, motywy mogą inspirować również w otoczeniu klasyki. W świecie abstrakcji wszystko jest możliwe i każdy może na swój sposób interpretować taki rodzaj prac, gdyż pozostawiają one wiele pola do popisu dla naszej wyobraźni. Abstrakcyjne obrazy na płótnie wydrukowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii będą stanowić odważne uzupełnienie każdego domu, wyróżniające się w znaczący sposób pośród morza pomysłów na dekorację wnętrz. Abstrakcyjne obrazy na płótnie charakteryzuje różnorodność, jeśli chodzi o bogactwo form i kolorystyki. Polecamy :

  • abstrakcyjne obrazy na płótnie z postaciami figur geometrycznych, brył
  • abstrakcyjne obrazy na płótnie chaotycznych układów linii
  • abstrakcyjne obrazy na płótnie z barwnymi smugami lub okręgami
  • abstrakcyjne obrazy na płótnie z wzorami kwiatów
  • abstrakcyjne obrazy na płótnie z regularnymi paskami, albo kropkami

Abstrakcyjne obrazy na płótnie w formie dyptyków, tryptyków i kaskad

W stylistykę sztuki abstrakcyjnej znakomicie wpisują się także formy obrazów, podzielonych kompozycyjnie na dwie lub trzy części, stanowiące jedną całość, czyli dyptyki lub tryptyki,bądź też konstrukcje kaskadowe.

Na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/abstrakcje/ znajdziemy wiele ciekawych pomysłów, jak udekorować ściany domu, biura lub lokalu usługowego abstrakcyjnymi obrazami na płótnie. Każdy abstrakcyjny obraz na płótnie może zostać wydrukowany na jednym z trzech dostępnych nośników: na gładkim winylu, fakturowanym materiale Canvas lub wytłaczanej szpachli. Wszystkie prace są naciągnięte na drewniane krosna, takie same, na których powstają oryginalne dzieła malarskie, co nadaje dekoracjom niezwykle szlachetny wygląd.

Zobacz abstrakcyjne obrazy na płótnie na stronie naszego sklepu   

 

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem