Nowoczesne, kolorowe obrazy do przedpokoju

Kompozycje przeznaczone do dekoracji przedpokoju to obrazy, które pozwolą optycznie powiększyć ciasne wnętrze, a także ożywić je kolorami jesiennych liści czy dynamicznymi kompozycjami w stylu pop art. To ciekawe tryptyki pozwalające na wypełnienie długich pustych ścian, na których swoją głębią pejzaży lub wąskich uliczek otworzą przejście do innego, bardziej przestronnego świata. W kolekcji znajdą się też dynamiczne fraktale, stylizowane obrazy retro i efektowne, nowoczesne kompozycje z sentencjami witające gości odpowiednim przesłaniem.

Wyniki: 1–16 z 268

Przedpokój sporadycznie... więcej »
Przedpokój sporadycznie traktowany jest, jako miejsce, w którym tworzy się przyciągające uwagę aranżacje. Dekorowanie schodzi na drugi plan, a więcej uwagi poświęca się praktycznemu wyposażeniu i wytrzymałości materiałów narażonych na intensywny ruch.

Obrazy do przedpokoju

to jednak pomysł godny zainteresowania z uwagi na to, że tworzą pozytywne tzw. pierwsze wrażenie. Przedpokoje bywają też często nieproporcjonalne, a ich kształty za pomocą obrazów mogą zmieniać kształt, rozjaśniać się, nabierać ciekawszego wyglądu. Tematyka obrazów jest bardzo zróżnicowana zależnie od wielkości i stopnia oświetlenia pomieszczenia. W tych małych sprawdzą się obrazy przestrzenne, powiększające wnętrza, w ciemnych warto sięgnąć po słoneczny pejzaż lub kompozycję z przewagą bieli. Pomieszczenia przestronne to miejsce na panoramę lub tryptyk. « mniej Nowoczesne obrazy do przedpokoju szeroka oferta